Apache
| Apache a întrebat:

Ce utilizatori de pe TPU ati vrea sa cunoasteti in realitate? si de ce?

17 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Pe tine,pe Viezure, pe Clannad, pe Muflă ...and all the others.

| Muflă a răspuns:

Oricine îmi dă o bere.

| Bogdanux a răspuns:

Toata lumea (in special cei de la T/A).Sa am cu cine vorbi, cu cine bea, cu cine rade, de cine rade etc. etc. etc.

Apropo Apache, n-ai somn?

| ady123 a răspuns (pentru Bogdanux):

Nici eu nu am

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru ady123):

La ora 8, atunci era 3

| Musique a răspuns:

Pe mai multi. de la T/A in general. happy

Răspuns utilizator avertizat
| ViezurE a răspuns:

Woodenpints,Bogdanux,Bute,Apache,NoChanceForUs şi mulţi alţii care nu-mi vin acum în minte bicăz e 6:09.

| lalalalallll a răspuns:

Ați uitat de mine bă.

| Vizitiul a răspuns:

1.Ema-pentru ca am parte de-o erectie (precoce) la fiecare raspuns postat de ea. Iti dai seama ce-o sa iasa in realitate (albul simbolizeaza puritatea)...
2. Harciog- cine n-ar sta la taifas c-un om caruia-i plac "medicamentele lichide"? Baietii stiu de ce si pentru ce...
3. Lorra- pentru ca ma excita femeile tari...in gura.
4. Flav-pentru ca-mi plac moldovenii care se uda pe dinafara-n Dunare si pe dinauntru-n alcool.
5.Erotique- orice om are nevoie de putina afectiune...
6. Woodenpints-simt ceva aparte la omul asta...nonconformist. Cred ca ar fi un adevarat castig timpul petrecut in compania lui.
7. Klepto- are noroc ca-i barbat, ca altfel...ii ceream mana rolling on the floor...
8.Hombre- pff, se stie de ce! Orice tap simte nevoia unei capre.
9.GenOm- antipliciseala, antiprostie. Ori discuti pe aceeasi linie cu el, ori te uiti ca boul in tub. In orice caz, creierul functioneaza intruna, nu cauti sa cauti ocupatie in alta parte.

| MoonLight a răspuns:

Pe oricine care are chef sa iasa...

| Gandăr a răspuns:

Pe una Gandăr.
Mamă mamă, ce bunăciune D:

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Pă Bogdanux, pă RocăruL, pă LoL, pă tine, pă Comeandtellmesomething, pă VacutzaRoscata, păăă...

... atât.
De ce? Sunteți al dracul de treabă.

| Sunnyツ a răspuns:

Hmm, buna intrebare! big grin Practic pe toti ( in afara de trolli )...dar in special pe cei mai amuzanti : gen: Comeandtellmesomething, si pe tine, nu stiu de ce.dar vreau si familia ''Satan'' =).si multi alti! big grin

| Dejit a răspuns:

Paii... pe un renumit Apache pe care in viata mea de cand sunt pe TPU nu l-am vazut. Toata lumea vorbeste de el. Oare pe unde sa il caut?

| ady123 a răspuns:

1)Ema-Explica foarte bine la intrebarile de religie
2)Hummer-La aproape orcie raspuns ma pis pe mine de ras
3)NoName-Vreau sa cunosc un expert TPUrolling on the floor

| sddsdsdewre a răspuns:

Pe NoName.