| tl34 a întrebat:

Ce va doriti de Craciun? Cel mai amuzant raspuns funda! Cat mai multe raspunsuri amuzante si trag la sorti!♪☺☻♥

Răspuns Câştigător
| biancadinu99 a răspuns:

Sa zboare porci smug Mereu cand am cere voie ceva si ne spun parinti : Cand o zbura porci! Macar am obtine ce vrem! laughinglaughing Funda?smug E o idee buna! big grin waiting

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Un bulgăre de zăpadă, frumos împachetat.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Un cal cu fluierita-n fund.

| ÐÿÅ a răspuns:

Pai nu pot sa-ti dau un raspuns amuzant la intrebarea " ce va doriti de Craciun? ", dar stiu un banc care te va inveseli :
Doua blonde hotarasc sa mearga in padure sa-si caute un brad de Craciun.
Dupa cateva ore de cautare, una dintre ele ii spune celeilalte:
- Asa nu mai merge! Eu propun sa luam primul brad pe care il gasim... indiferent daca are globuri sau nu!

| Liviu a răspuns:

O craciunita fara lenjerie intima laughing
intre 25 - 30 devil cu o pofta imensa deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sarmale?laughing

| Xtadelo a răspuns:

Vreau un pterodactil, un tractor si pe Fuego.

| ILoveTacos a răspuns:

Sa ploua cu bani(in pachete a cate o mie de euro)

| AndutzzaAnduu a răspuns:

Sa merg la un concert Fuego si sa cantam Esti Impodobibila dupa care luam primul avion spre Coreea si mergem si cantam Gangnam Style cu PSY in fata la 400.000.000 de oameni.
Dupa mergem si ii cantam Leru-i ler lu Hrusca ca doar o fost ieri ziua lui si dupa zburam in Washington sa fumam cu Snoop Dog marijuana. (81 de tigari pe zi)
Dupa ne intoarcem in Romania si ne imbatam 24/7 ore dupa care asteptam urmatoru Craciun.

Răspuns utilizator avertizat
| ElectroAngel a răspuns:

Sa ma vizitese Chuck Norris day dreaming laughing

| stone22 a răspuns:

Sa il vad pe justin biber zburand spre Romania fara avion

| DimiSiAtat a răspuns:

Imi doresc sa o fac pe mama mea sa se transforme in statuie de gheata iar apoi eu sa ii iau toti bani de pe card, sa dau o petecere la care o sa chem toata scoala, apoi sa ma duc si sa-mi cumpa um brad confectionat din bombonele MMS, apoi sa-l mananc iar apoi cu restul banilor sa fac o vizita insulei hawai ca sa petrec restul craciunului la 30 de grade celsius...

| DimiSiAtat a răspuns:

A si la urma sa o fac pe mama la loc s sa ii zic ca cu toti bani am dus-o la spital si i-am salvat viata deoarece -a gandit la inghetata si a inghetat pe bune!

| Sok a răspuns:

Autograf de la Fuego laughing

| Kosmo a răspuns:

Un **** si mazga

| celcool a răspuns:

O carte cu bancuri ca atunci cand voi fi constipat sa o citesc la baie si sa fac pe mine rolling on the floor