| JUSTERINIandBROOKS a întrebat:

Ce vedeti cand va uitati in oglinda?

16 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Un copil cu privire creepy, șuvițe albastre și muci în nas.

| Bastet a răspuns:

Pizza cu rahat! e de la tricou :")si vad... un par care zboara in toate partile (da, parul meu zboara)...asa e dimineaza (la naiba, e 12)

Răspuns utilizator avertizat
| PastilăBă a răspuns:

O chestie cu 15 maini, 3 capete, 7 picioare si 2 putzerolling on the floor
Upsss... iar s-a asezat sorumea in fata mea!laughing

| Pisicuța a răspuns:

O fată cam ciudată...care a stat cu pijamalele toata ziua.

| sceptic a răspuns:

Pe fiica mamei mele.

| AcidCuSange a răspuns:

Cel mai neretardat retardat om din lume.
Aproape cel mai infocat fan al Titanicului.
Aproape omul care rade cel mai mult din orice din judet.
Cel mai nehandicapat handicapat om din lume.
Cel mai nestupid stupid copil de pe Terra.
Eeeeu!

| Reew a răspuns:

Cand ma uit in oglinda, desi ma vad pe mine parca m-as uita prin mine si tot imi vine sa rad laughing.

| Betty a răspuns:

O tipa cam ciudata thinking se holbeaza incontinuu la mine :-ss si stai sa vezi...ma mai si imita! :o zambesc eu, zambeste si ea la mine... ma incrunt eu, se incrunta si ea! chestia asta chiar imi da fiori! crying nail biting

| Kuzco a răspuns:

O gaina cu oua de aur

| yoo23 a răspuns:

Pe brad pitt cand avea pojar.

| DannyNuIntelegeTPU a răspuns:

Urme de degete, palme si altelelaughing

| 愛日本 a răspuns:

Pe cel mai bun prieten al meu care stiu ca nu miar zice un secret daca eu n`as vreahappy

| FriendsShow a răspuns:

Ce e in imprejurul oglinzii si imprejurul meu...ma vad pe mine insumi si ce este pe langa minewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un troll cu nasu stramb

| 1234PIRATE a răspuns:

Ma VaD pe Mine