| anonim_4396 a întrebat:

Cand va uitati in oglinda, ce va trece prin cap?

Răspuns Câştigător
| NewSummer2013 a răspuns:

"Iuuilove struck Ce frumoasa sunt!love struck" Sau "Ce dragut am aratat aazi" sau "o nu! mi s-a scurs putin machiajul si trebuie sa retusez inainte de a pleca iar in oraswinking" sau "azi arat bine, dar ce ar fi sa incerc ceva nou, un stil nou, o freza noua, un machiaj nou, oare cum mi-ar sta?" etc :-J Deci prostii de-asteah :-Jhee hee

16 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Creaturalaughing naah, vad un om, care nu stie ce vrea, dah, cred ca asta vad.

| dydy1 a răspuns:

Cum imi sta parul big grin

| AikkoxD a răspuns:

- Clar, trebuie să-mi dau iar pierce în buză
- Ce m-am îngrăşaaat(da de unde)
-Hâh, ce faţă de scene kid ratat am
- Ce ochi verzi am să moară gogu

Asta, zilnic.

| Metamorphose a răspuns:

„Nah, mă, faină o făcut-o și p-asta măsa!„tongue. sau „Pentru ce domne mai trăiesc dacă arăt așa? :O?"...„Omoară.mă te roog."

| N1mka4eva a răspuns:

Mmmm.E o intrebare interesanta, depinde de persoana si de increderea pe care o are in ea.Eu de cele mai multe ori imi spun ca ar trebui sa fac ceva in legatura cu cosurile de pe fruntehee hee

| dragos9234 a răspuns:

Moama ce sexy e asta

| frikk a răspuns:

O sparg :X si lovesc 2iepuri dintr-o lovitura(cand spargi oglinda se zice ca spargi si ghinionu-l)

| AmanoYuno a răspuns:

,,hi! uite ce specimen ciudat! e atat de misto incat ar trebui sa i se ridice monumentlaughing"
rolling on the floor
rolling on the floorrolling on the floor
rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
rolling on the floorrolling on the floor
rolling on the floor

| CRISS69TM a răspuns:

Nu am timp sa ma gandesc la ceva.interesul este sa fiu curat si aranjat cand ies de la baie.ca e seara, in timpul zilei sau dimineata.se spune ca numai oamenii urati petrec mult timp in fata oglinzii, putand sa le treaca ceva prin cap cat stau in fata ei.

| QiCKaaTc a răspuns:

Depinde... "Uite ce *** mi-au crescut" sau... "Clar, trebuie' sa ma rad" rolling on the floor))

| CharlieHarper a răspuns:

That guy is awesome.

| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns:

Depinde. Cateodata ma gandesc : Mi-ar sta mai bine daca as slabi putin; Sa-mi prind parul sau nu?; Mi-au mai crescut sanii. Vorbesc serios, cam la asta ma gandesc laughing.

| Amaterasu a răspuns:

Cand ma uit in oglinda zic:"Buna frumosule, ce faci?smug" laughing

| ionnelu a răspuns:

Pieptenul de obicei si lama de ras peste fata, in rest nu ma uit in oglinda

| maruntzika a răspuns:

happy interesant.....eu de ex : in fiecare zi cind ma uit in oglinda imi zic ca trebuie sa slabesctongue dar tu?

| Pussyyy a răspuns:

Eu cind ma uit in oglinda spun ca trebuie sa ma ingras ca am cosuri fiah