| Andre a întrebat:

Ce vreti sa primiti de Paste? T/A

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-aş fi dorit să fie şi mami cu noi...în rest nu am ce să-mi doresc,decât să dăruiesc iubire celui care m-a făcut de-atâtea ori să zâmbesc, celui care mi-a scris atât de frumos şi m-a iubit, mă iubeşte şi-şi doreşte un singur lucru din partea mea: iubire eternă!
Îţi doresc şi ţie să ai un Paşte Fericit alături de cei dragi şi tot ceea ce ţi-ai propus să ţi se-mplinească.
O seară de vis! happy

11 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nu vreau sa primesc nimic nimic...
Im schimb vreau sa imi fac piercing smug

sau nu

| Dash a răspuns:

Ce n-am primit de Craciun...

| PastilăBă a răspuns:

Ni-mic.
Înţelegi? Nimic.

| DrunkShepp a răspuns:

O punga mare, mare, mare cu...Marijuana.yuupppiiiii!

| ๓ยเ a răspuns:

Fara t/a as vrea o rampa de mighti beans.mi-o aduci tu pe gratis?

Răspuns utilizator avertizat
| SlăninăCuCeapă a răspuns:

O fundita. waiting

| Angelofdemon a răspuns:

Nujtiuu nujtiuuu happy

| Aleexaandra a răspuns:

Caldura sufleteasca love struck.

| emy a răspuns:

Sanatate, liniste etc.
Pentru unii utilizatori care au raspuns la aceasta intrebarebig grinaca omul va intreaba frumos, va este atat de greu sa raspundeti in acelasi mod?

| SabinaRsT a răspuns:

Haine love struck