| Adetomi27 a întrebat:

Cei care ghicesc ce fel de telefon am eu(marca si model ) ptimesc fundita love struck PONT: e cu touchscreen

Răspuns Câştigător
| Ysha a răspuns:

Lg gd 510

11 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu e asa important ce fel de telefon ai tu...deci poti avea orice model.Succes celorlalti in a ghici intrebarea ta, eu nu-mi bat capul. O seara frumoasa
P. S. sa nu te superi ca nu incercai happy

Răspuns utilizator avertizat
| Shery a răspuns:

Cel mai tare nu ar fi sa ghiceasca cineva, ci sa ghiceasca mai multi, pentru ca tu ai promis ca le dai la toti funda laughing

| Neah a răspuns:

Ipod, Nokia, LG, Samsung sau Sony Ericssonwinking, am ghicit cu siguranta laughing

| Mo a răspuns:

Samsung Corby?

| Adetomi27 explică:

Nellyy ai ghicit marca dar nu si modelul

| Iull a răspuns:

Daca este nou iti inteleg entuziasmul de care dai dovada.batting eyelashes

| FlaviuZz a răspuns:

Stiu eu...mobil laughing)))))))))))))))))))))))))
LG, Nokia, ipod(si vrei sa te dai mare),

Intrebare suplimentara: cine ghiceste modelul meu de fix are Funda laughing)))))))))))))))))))

| anDa a răspuns:

Samsung Star sau Lg Cockie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg cookie fresh?
Samsung s5600v blade?
samusng galaxy?