| DaughterOfDarkness a întrebat:

As vrea sa imi iau un alt telefon. Ce model imi recomandati (de preferat cu touchscreen)?

Răspuns Câştigător
20 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Iphone e cel mai bun telefon cu touchscreen

| Madalina1455684 a răspuns:

Buna.Intradevar Nokia sunt rezistente eu am un Nokia.Nu e cu touch dar e Nokia. Dar ti-as recomanda Nokia 5800.

| Floreenofficial a răspuns:

N-are touchscreen da e prea tare!
Nokia X6 sau daca nu Nokia Express Music! Cu touch... LG-urile sunt cele mai bune.Succes!>big grin

| fif2002 a răspuns:

Nokia X6 nu e prea bun, cica se zgarie usor si are un aspect "cheap" si designul e praf, de asta se pare ca sunt mai multumiti http://bit.ly/Nokia_touch

| Iuliaana a răspuns:

Lg kp501. ma inteleg ff bine cu elwinking

| marett16 a răspuns:

Www.telefonultau.eu
sunt ieftine, noi si ti le aduc in 48h la tine acasa. eu ti-as recomanda Nokia x6. pretul e 1000 lei.

| Lalysuka a răspuns:

Eu am Samsung Corby si merge perfect. Are camera de 2 megapixeli internet slot de card etc. si e foarte dragut.

| andreeaaa1 a răspuns:

Buna! In primul rand vreau sa-ti spun ca nu sun asa de bune telefoanele cu touchscreen, deoarece la prima busitura daca nu ai protectie asupra telefonului ai sa-l pierzi avand in vedere ca nu sunt asa de ieftine.Si eu m-am gandit sa-mi iau un telefon dinacesta dar apoi m-am razgandit.
Eu ti-as recomanda unul mic, frumos, si modern.http://www.mobile-review.com/articles/2009/image/newphones-03-09/c3050.jpg
Iar daca vrei neaparat cu touchscreen ti-l recomand pe acestahttps://www.orange.ro/......l481_0.jpg

| Andreea_1745 a răspuns:

Pai iphone sau Samsung corby...este super samsungul:d

| teona989 a răspuns:

Nokia 5800 expressmusic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am LG gd 510 este foarte bun si l-am scapat de multe ori pe jos si nu are nici o zgarietura, nimic.Eu l-am luat cu 650 lei cu cartela de la germanosbig grin

Are camera de 3 megapixeli
Card de memorie
Internet

| SnicK a răspuns:

LG Ku990 e foarte frumos si camera de 5 MP!

| Alycaaaa a răspuns:

Eu tias recomanda sa iti cumperi un telefon Nokia deoarece sunt cele mai buna si cele mai rezistentehappyhappy

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Nokia 6300 Nokia 5320 sunt ieftine la fel ca 5800

| EmySweety a răspuns:

Eu am Samsung Corby si sunt foarte multumita de el. Touchscreenul merge perfect si il am de jumatate de an.

| banzicarul a răspuns:

Iphone 4

| EaaRux a răspuns:

Eu ti-as spune ce sa nu iti cuperi si anume Corby.toutchscreen-ul a inceput sa faca fite la 2 luni dupa ce l-am cumparat

| YoYo_BoMbOnik@ a răspuns:

Lg beauty smile sau Samsung corby ca are niste culori din care sa iti alegi doar ca stiu pretul doar la corby, ii peste 400 lei la LG nu stiu. si stiu ca nu e folositor, dar ma rog, am raspuns si eu asa:d

| sandra12345 a răspuns:

Samsung corby smug :X:X

| visti97 a răspuns:

Lg kp500 cookie