| carmmenn a întrebat:

Cei care jucati barn buddy pe hi5, va rog adaugati-ma si pe mine la prieteni, si trimiteti-mi invitatie caci mie nu-mi merge:(. sau folositi orice metoda stiti pentru a ma adauga la neighbours.
Vreau sa-mi cumpar catelul, si imi mai trebuie 7 vecini.Pls:*

Hi5-ul meu: http://hi5.com/friend/profile/displayProfile.do?userid=1 08905956

3 răspunsuri:
| Seвi a răspuns:

K pentru ca si eu joc burn buddy

| MeGhosta a răspuns:

Ok

| pacalici a răspuns:

Ma a-ti dau id meu daca vrei sa-l ei ca asa am mai explicat la cineva si nu a anteles rsp_a90