| Mandy693 a întrebat:

Cel mai amuzant banc primeste funda deci care este bancul preferat?

Răspuns Câştigător
| NeedYouNow a răspuns:

Un baiat isi duce prietena sa ii cunoasca parinti.
-Buna ziua! Ma numesc Sofia.
-Buna.I-a loc si serveste din bucate. Dupa ce manca tinerei ii veena sa dea o basina, dupa un minut trase una...
-Rex!
Linistita fata mai da o basina.
-Rex pleaca!
Relaxata fata mai da o basina.
-Rex pleaca de acolo nu vezi ca se caca aia pe tine! rolling on the floor))

36 răspunsuri:
| CastraveteMurat a răspuns:

Îmi elimin materiile fecale pe bancurile voastre!

| Irinush30 a răspuns (pentru CastraveteMurat):

Nu inteleg de ce intri in categoria asta daca nu-ti plac....doar ca sa faci comentarii aiurea, nu mi se pare deloc frumos din partea tastraight face

| ÐÿÅ a răspuns:

Intr-o zi vine Ion acasa si o intreaba pe Maria de ce este dezbracata...
Maria ii zice ca nu are cu ce sa se imbrace...
Ion ii zice:
-Cum nu ai cu ce? uite!(deschide dulapu) panataloni... fuste; Salut Gheorghe; bluze; rochii. rolling on the floor

| Cloudless a răspuns:

-_-. acum serios, dc atata stres? eu chiar vroiam sa mai rad putin si aici as fi gasit bancuri deja alese, deci nu e asa de rau ca a intrebat. dc pare atat de aiurea sa vrei sa razi si sa ceri bancuri pe un site unde ai voie sa ceri astfel de lucruri?

| Mandy693 explică (pentru Cloudless):

Stiu si plus bancuri alese vb ta nu toate bancurile fara sens si care razi la ele doar pentru ca nu sunt amuzante si zici c dracu am citit aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi vine nici unul in minte sorry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SATA/\/ sa va ia bancurile voastre...straight face

| Mandy693 explică (pentru anonim_4396):

Nu ii lua numele in desert

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mandy693):

L-am luat de mult...sad

| iKeel a răspuns:

Ai auzit de google?

| Mandy693 explică (pentru iKeel):

Ai auzit de a tace din gura daca nu te intereseaza subiectul? am spus acolo bancul preferat pentru ca multe bancuri sunt dar nu toate sunt haioase

| iKeel a răspuns (pentru Mandy693):

Şi ai auzit de căutare? Sau eşti aşa leneşă şi proastă în cât să nu cauţi? Nu îmi pasă că nu sunt haioase, oricum ai greşit categoria.

| iKeel a răspuns (pentru Mandy693):

Mă mir că mă pun la mintea ta, eu am 15 şi tu 21. oh go on.

| Mandy693 explică (pentru iKeel):

Ai vreo problema? vrei sa te consult ia treci prin slobozia pe aici sa vedem daca mai ai glas laughing

| Mandy693 explică (pentru iKeel):

Este foarte matur din partea ta laughing chiar excelent iti dau funie si sapun? ca si asa se vede ca nu ai viitor. NOOB

| iKeel a răspuns (pentru Mandy693):

oh go on. Ce prostie în tine. '' Noob '', ştii măcar ce înseamnă Noob? Nu ştii, ce tembelă eşti, foloseşti cuvinte fără să ştii ce sens au. oh go on. Te faci de râs. Nu se vede deloc că nu am viitor. Ba mai mult, se vede că am un viitor mai strălucit ca al tău, eşti aşa tembelă la vârsta ta. oh go on. Te faci de râs.

| iKeel a răspuns (pentru Mandy693):

De ce, tu te-ai născut în Slobozia? oh go on. Nici nu mă mir. Nu mă duc în ţara aia de rahat unde te-ai născut tu.

| iKeel a răspuns (pentru iKeel):

Oraş *

| Mandy693 explică (pentru iKeel):

Dar u unde te-ai nascut? in cocioaba de la tigani? laughing) ma faci sa rad tembela e mamicutza ta ca nu te invatat cei 7 ani de acasa mai iesi dreaccu la aer si lasa cs-ul si wow-ul laughing si e super bine daca stii ca ai viitor stralucit de la varsta astalaughing ce mamica si taticu au bani si crezi ca te tin in puf toata viata?laughing cazuri din astea stiu o gramada macar daca stai in Bucuresti ai o sansa sa lucrezi la KFC

| iKeel a răspuns (pentru Mandy693):

rolling on the floor))). Cel mai de căcat răspuns care l-am citit. Mi-am pierdut şi câteva secunde din viaţă. Am cei şapte ani de-acasă, stai liniştită, imbecilo. oh go on. Din moment ce eşti aşa idioată, trebuie să-ţi explic, stau doar 1 oră la calculator, după fac altceva, nu mă joc Wow, idioato, deci nu spune ce ştii. Şi nu sunt răsfăţat. oh go on. Am doar un calculator, telefon şi televizor. oh go on. Şi n-am zis niciodată că o să fiu directorul tău la KFC. Ce distrusă...

| iKeel a răspuns (pentru Mandy693):

Şi la vârsta care o ai, mai faci prescurtări dintr-astea, ruşine să-ţi fie. oh go on.

| Mandy693 explică (pentru iKeel):

Logic pentru ca iti intra in reflex laughing) fraiere

| iKeel a răspuns (pentru Mandy693):

Proastă mai eşti, şi îţi mai dai şi aere, ce să spun, pun pariu că n-ai 21 de ani. oh go on.

| Mandy693 explică (pentru iKeel):

Mersi este un compliment sa ii spui unei femei ca are o varsta mai mica decat cea reala si da nu am 21 de ani impliniti pana in toamna

| Mandy693 explică (pentru iKeel):

Au scuza-ma nu poti sa stai decat o ora la pc pentru ca esti pripas mic si nu iti da voie mamica sa stai mult la pc pentru ca ai luat un 4 la geografie? shame on you little one

| unknownn a răspuns (pentru iKeel):

Nu te mai lua in gura cu toate cu*vele analfabete care se excita cand aud un banc.

| Mandy693 explică (pentru unknownn):

Alt pripas laughing da am vazut-o pe mama ta la colt de strada la trotuar laughing si producea ceau

| BellaKiოNana a răspuns:

Trei inşi, beţi turtă, merg în patru labe, unul după altul, pe calea ferată.
- Nu se mai termină odată scara asta? se plînge cel din coadă.
- Măcar are balustradă, oftează al doilea.
- Ura! băieţi, vine liftul, strigă cel din faţă laughing

| shmata a răspuns:

Doi prieteni discutau:

a: - Auzi, am sa iti dau doua vesti proaste, esti pregatit?
b: - Combina-le cumva, sa fie una singura, doua vesti rele nu suna deloc bine.
a: - Nevasta-ta ne inseala...

| Adda66 a răspuns:

3 lilieci fac un concurs "Cine mananca cel mai mult". Se duce cel mare si vine plin de sange la gura. Spune: "Vedeti turma aia de vaci? Eu am mancat-o pe toata!" La cel mijlociu la fel. Cand se duce cel mic vine, de data aceasta, cu capul plin de sange. Spune:"Vedeti crucea aia mare si maro de acolo? Ei bine, eu nu am vazut-o!" rolling on the floor

| YaruKita a răspuns:

Stefan cel Mare mergea pe cal, si deodata cade.
De ce a cazut?
Pentru ca s-a terminal calul! laughing

| kiddus a răspuns:

Un om a cade de pe o schela foarte inalta.Singurul martor la aceasta nenorocire a fost un copile. Ajunge politia la locul faptei:
-Copile, de ce a cazut omu' ala de pe schela
-L-a batut D-zeu
-Dc l-a batut D-zeu
-Pentru ca a injurat
-Cum a injurat?
-F****i ai tai matii de copil distrus, nu mai scutura schela

| kiddus a răspuns (pentru kiddus):

Sper ca v-a placut

| Denisaoptimista a răspuns:

Doi nebuni erau la sanatoriu, unul ii zice celuilalt:
-Bă du-te pana in curte si vezi daca este gardul înalt mergem pe dedesubt, iar daca gardul este mic mergem pe deasupra!
-Bine bă mă duc!
Nu trec nici 2 minute si se întoarce celălalt nebun dezamăgit!
-Nu putem evada nu exista niciun gard!crying