| HabarNamPeCePlanetaTraiesc a întrebat:

Cel mai scarbos lucru pe care l-ati mancat/baut?

Răspuns Câştigător
| Snowal15lea a răspuns:

Furnici, iarba, paianjeni, un gandac mexican mai enumar? Deci copilaria mea a fost una tare smechera gustam senzatii noi pe paine insa facusem viermi =_= whyyy, doctorul mi-a spus sa nu mai mananc toate insectele. Apropo, da am mancat un fluture >big grin(pentru cei sensibili)

32 răspunsuri:
| fadnox a răspuns (pentru Snowal15lea):

?

| Ashadow a răspuns:

Pai am deschis sticla de suc(care avusese dopul pus pana in momentul de fata) cu gandul sa beau un pic, iau o gura si ma trezesc cu o dihanie de fluture de noapte alb in gura. Suc natural ce sa-i faci