| KoX a întrebat:

Cele mai noi 2 melodi ale lui Puya :X
http://www.youtube.com/watch?v=5_884vCoTeM - American dream

http://www.youtube.com/watch?v=n86PHhFHGt8&feature=relat ed - Westul Salbatic
;)
Va place?

Răspuns Câştigător
| jokerul100 a răspuns:

da imi place imi dai funda big grin

8 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Sincer, nu. Change şi Undeva în Balcani au fost faine, dup-aia căcat. Manele peste manele.

PS: Ai ales bine categoria

| ElySiKazy a răspuns:

Nu imi place
a devenit prea cocalar fata de cum era acu multi ani oh go on
si nu imi da raspuns gen : ''cocalar esti tu '' laughing sau ceva in genu cum i-ai dat lui Kazi
e doar punctul meu de vedere si al multor altora happy

| ElySiKazy a răspuns:

KoX,eram linistita si inainte laughing dar ok o sa fiu si in continuare.

| KoX explică:

Manelist esti u ba putifer :@

| KoX explică:

ElySiKazy stai linistita rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cui crezi ca`i place de manelistu asta?

| XxXLoL1xXx a răspuns:

Bah dativa draq cum draq sa fie puya manelist daca puya e manelist prostu ala de parizer e repar.chiar asa daca no va place no ascultati ca ma si enervati

| Kazimir a răspuns (pentru XxXLoL1xXx):

Dar cine te-a mințit că ăia care își bagă ceva în el (și în tine) ar asculta? Doar ni se face greață să auzim de un mucos ca fiind cel mai mare rapper al României.