| JustinEIubyMeu a întrebat:

Chine e fan justin buber?

Răspuns Câştigător
| MissDelevingne a răspuns:

Nu-s fana biberoanelor, bubelor...cum vrei tu

19 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Idiotii fara viata

| Sconcsiş a răspuns:

Toţi rataţii, luzării, fraierii, handicapaţii, debiţii mentali, cocalarii, piţipoancele, vacile, cretinii, copii frustraţi, distruşi şi fără viitor, maneliştii etc.

Răspuns utilizator avertizat
| AnneMarri a răspuns:

Buna când era fată pe timpul Războiului Mondial.

| uǝʞɔıp a răspuns:

Hahaha @JustinBieber(daca el e adevaratul bubos)inseamna ca el e singurul lui fan... logic daaaa

| Bizzareq1 a răspuns:

Taci mă din gură

| Jazzooohs a răspuns:

Cine a inventat litera "h"? straight face
"Coplil-o", incepi sa ma scoti din pepeni...

| Isabelamaria21 a răspuns:

Ştiu eu cine e fan Lady J

| annammaryya a răspuns:

Fanii justin sunt niste prosti.Ascultati adevarati artisti.Si eu pot sa zic baby baby baby ooo doar ac eu nu apar la tv si nu sunt homosexuala.

Apropo prin adevarati artisti ma refeream la Michel Jacson, enya si mulri altii acre nu imi trec prin minte chiar acum

| SwwaggBabee a răspuns (pentru annammaryya):

Eu sunt fana Justin Bieber ok? si nu iti permit sa ma faci proasta, ok? uita-te putin la gusturile tale. Printese la avatar? hh, du-te si te joaca cu papusile oh go on

| mAtaaIsAPiTziFrOmDaaClubb a răspuns:

Euuuuuuuu...nuhwaiting
obsedatilor

| Zøєy a răspuns:

Tu si cei nu stiu cati copii retardati mintal...straight face

Răspuns utilizator avertizat
| eprubetă a răspuns:

Pai.tata mi-a zis cine este fan JB si eu itssi` spun si tie:

''In urma cu muulti ani m`am casatorit din dragoste cu o vaduva, avea o fata de 18 ani. Tatal meu, dupa casatorie m`a vizitat de mai mai multe ori ca pana la urma sa se indragosteasca de fata mea vitrega, cu care in cele din urma sa se casatoreasca fara a`mi cere consimtamantul :p
Deci fiica mea vitrega mi-a devenit mama vitrega iar tatal meu ginerele meu.Sotia tatalui meu adica fiica mea vitrega, care in acelasi timp este mama mea vitrega, a nascut un baiat care este nepotul meu, fiindca eu sunt sotul mamei fiicei mele vitrege, dar acel baiat este si fratele meu laughing
In acelasi timp sotia mea, a devenit bunica, deoarece este mama sotiei tatalui meu.Nu mult mai tarziu, sotia mea a nascut un baiat care a devenit cumnat cu tatal meu, fiind fratele vitreg cu sotia tatalui meu si in aceasta calitate este unghiul meu.Copilul meu fratele mamei mele vitrege, iar prin mama mea vitrega sotia mea a devenit bunica si eu am devenit bunicul meu propiu laughing Avand in vedere cele de mai sus adica :Copilul meu, care in acelasi timp este unchiul meu, cumnat cu tata si frate cu mama mea vitrega este `FAN JB` laughinglaughinglaughing

| Aleexutza_4655 a răspuns:

Piei achiuta, prinde-mai de puta... (nu mai stiu ce urma) MANCATI-AR ghermii ochii in mormant!

| roBieber a răspuns:

Hello!
Eu sunt o fana a lui Justin Bieber.
Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum poate sa va place de el?
Ehh, fetite intre 6-9 ani.
Ce sa-i faci?

| SwwaggBabee a răspuns:

Eu, si se scrie "bieber"