| anonim_4396 a întrebat:

Cica lupul isi schimba parul dar naravul ba, este careva printre voi sa-mi spuna daca vaccinul antirabic, facut in cazul in care te musca un catel, este bun si pentru capre? in sepcial alea negre
va multumesc!

38 răspunsuri:
| Lykee a răspuns:

Da si pentru unicorni de asemenea! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Lykee):

Idem laughing

| Anisia170 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mama este un termen folosit in moldova si oltenia si daca nu ai observat e virgula dupa. Iar barbata se referea la barbat! Caz inchis.

| єχcєєℓ a răspuns:

Am citit "vaccin antiarabic" ce ai bă cu arabii?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

cu cei din arabia n-am nimic dar daca ai prind p'aia din basarabia saudita sa vezi razboi ce fac cu ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Anisia170):

Ce caz inchis domnisorico, ce caz inchis? fara caz inchis ca ne suparam si pe urma te pupcesc toara ziulica, stiam bre dar am incecat un pic de umor, te suparasi? las' ca-ti trece! cine se supara se stie ce patestewinking

| Anisia170 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma suparasi pupaceste ma. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Anisia170):

Olelleeeee, ai noroc ca nu am buzele la mine ca vedeai tu pupaceala laughing