| infires a întrebat:

Cine a fost primul/a Gaina s-au puiul?

Răspuns Câştigător
| Stefy200 a răspuns:

Gaina! Pe ea facut-o Dumnezeu intai ca sa poata da nastere si apoi la puiutii ei.winking

19 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Butonul de report.

Răspuns utilizator avertizat
| Digital112 a răspuns:

Doar cei care sunt complet ignoranţi în evoluţie îşi mai pun această întrebare.

| AnneMarri a răspuns:

Puiul, desigur.

| LittleSue a răspuns:

Limbricul.

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Da,@Stefy200,mi-ai luat vorba din gura, sau mai bine zis raspunsul laughing

| Malphas a răspuns:

Raţa.

| Tequila a răspuns:

's-au'
A fost dinozaurul :3 Rawr

| infires explică:

Daca n'aveti un rasp logic nu raspundeti...doamne ce oamenii...

| No a răspuns:

Depinde smug

Dar eu zic ca Gainutsa a facut un out.din out a iesit un puiut. puiutul creste si devine o gainutsa. care l-a randul ei face un out. Sau puiutul poate fi un cocosel, care nu face oute.

*asteapta stupizi si nefolositori cu mana la guritsa*

| OneMoreChance a răspuns:

Ce gramatica de balta ai. Cu cine ai facut romana? Cu femeia de servici?

| PikaRawrr a răspuns:

S-au rolling on the floor)
se scrie sau
Expl: Vrei ceai SAU apa.
Ei 2 s-au certat.
Doamne.scoala nu prea o vizitezi

| basexcu a răspuns:

Veverita dinozaur happy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"s-au" *măta * "s-au" * măta * "s-au" coarde pentru instrumentul meu de suflat.:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu stiam ca un cerc (in acest caz cercul vietii) nu are inceput

| kyky_5579 a răspuns:

A)gaina.