| Sara2 a întrebat:

Cine a furat cuptorul cu microunde? ce o fi facut cu el?

8 răspunsuri:
| CrucifiedCountess a răspuns:

L-a furat boc ce-a facut cu el vedeti diseara la stirile de la ora 5 cand s-a prezentat la sectia medicala de urgenta! rolling on the floor ia ghici!

| I'm just me a răspuns:

La furat un hot. Si ce putesa faca decat sa il vinda sau a il ia acasalaughing

| remus a răspuns:

Numai un hot putea face asa ceva, poate il aduce inapoi dupa ce termina incalzit criza.

| Mixed a răspuns:

L-a furat un hotlaughing tocmai l-am vazut cu el in gura laughing

da'mi funditalaughing

| VladRO a răspuns:

L-a furat vreun tigan, ca trebuie acum, ca vine iarna, si daca avea si grill, tiganul e in al noualea cer... Se va incalzi la iarna cu grillul de la cuptor, a... mica mare problema e ca nu are de unde sa gaseasca curent... lasa ca il fura si pe ala happy

| 1968 a răspuns:

Criza economica, la cat costa KW, sa furat singur...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne, fata, tu ce crezi ca l-am luat eu? Hai la mine sa vezi ca nu e...laughing

| cecilia25 a răspuns:

Tata! si-a incalzit un ceai.