| InvertedDeformity a întrebat:

Cine a spus asta? Tu vrei bataie? Mancate-ar Lucifer si Satana!

25 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Să mă mănânce.

| zurick a răspuns:

Ai uitat ceva marunt:Si daca nu vreau?!

| Ashadow a răspuns:

In acelasi timp? Cu furculingura?

| Furculingură a răspuns (pentru Ashadow):

Îh, nu vreau să intru în voi.

http://i.imgur.com/YuPk208.jpg

| Ashadow a răspuns (pentru Furculingură):

Bine,dar acum o sa foloseasca cutitul deci o sa mai ai pe constiinta.

| Furculingură a răspuns (pentru Ashadow):

Deacord.
Conştiinţa mea e plină de umbre oricum.

| Ashadow a răspuns (pentru Furculingură):

Uuu,numai umbre ai in cap nebunatico smug

| MдĐдLiNид a răspuns (pentru Furculingură):

Plina de umbre, credeam ca a sa spui plina de morti laughing. Ca a mea...

| Furculingură a răspuns (pentru Ashadow):

Huh, da' tu ce ai în cap? smug

| Ashadow a răspuns (pentru Furculingură):

*cri,cri,cri*
Nimic BINE? Nu te mai uita asa la mine cu privirea aia arzatoare care ma injunghie pe interior I don't want to see

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Lumea zice că eu sunt Satana în persoană devil

| MдĐдLiNид a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

De cand? Eu stiu ca esti o dulceata mica si scumpica care ar omora tot ce i-ar sta in cale. (vorbesc serios, stati departe de ea, nu o fi ea satana...e mai rea! dar eu tot o iubesc, doar e prietena mealaughingrolling on the floor )

| Speed99 a răspuns:

Sunt stricat.

| W3R4 a răspuns:

Miau.

| Neverwas a răspuns:

Ce ai cu testoasele mele?

| Seducatorul a răspuns:

Ce? Da de cand sunt 2 draci Generali lucifer si satanalaughing

| MдĐдLiNид a răspuns (pentru Seducatorul):

Asta spuneam si eu -.-'' Ca nu sunt doi...

| Seducatorul a răspuns (pentru MдĐдLiNид):

Exact e unu si acelasi.

| MдĐдLiNид a răspuns (pentru Seducatorul):

Mersi pentru sustinere ^.^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucifer este denumirea data satanei in rel ortodoxa deci e ca si cum ai spune Mancate-ar Basescu si Chioru

| HaLoGeNNN a răspuns:

Vecinu a zis, Jur!

| MдĐдLiNид a răspuns:

Realizezi ca Lucifer si Satana(Satan) sunt una si aceeasi persoana? Si daca iti ceri bataie eu iti pot indeplini dorinta ^o^

| InvertedDeformity explică (pentru MдĐдLiNид):

Lucifer este un inger alungat din rai(a fost cel mai bun discipoli ai lui Dumnezeu pana cand a vrut sa isi mareasca rangul, sa fie deasupra lui Dumnezeu si trimis in iad, unde l-a intalnit pe raul suprem: Satana). Asta este Diferenta dintre cei doi.Si revenind la bataie, da, chalange accepted!

| MдĐдLiNид a răspuns (pentru InvertedDeformity):

De fapt se presupune ca Satan si Lucifer sunt aceeasi persoana, in religia crestina asa se explica aparitia iadului, iadul a aparut odata cu alungarea lui, deoarece el dorea sa devina Dumneze-ul a ceva. Si a devenit un zeu al raului.

| MдĐдLiNид a răspuns (pentru InvertedDeformity):

Sincer nu ma pasioneaza religia, doar ca daca ajung in rai sau iad cand mor trebuie sa stiu cu cine ma pun, Ideea este ca nu am de gand sa fiu calcata in picioare de nici unul dintre acesti zei, rai sau buni. asa, pai daca vrei sa mori si nu stii cu ce asasin profesionist, cu medalii la lupta corp la corp de pui...
* spune si ii infige cutitul vanatoresc in burta, cutitul fiind scos de sub bluza subtire de bumbac*, game over!