| Geanin a întrebat:

Cine are curaj sa puna o poza cu el insusi pe T/A?

P.S.: Pun si eu daca vad ca puneti!

10 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

nu vreau

| Geanin explică (pentru KillMePlease):

Da' nu ma asteptam! Ai 15 ani si arati asa? Uaou?

| KillMePlease a răspuns (pentru Geanin):

da
ce?
ce-are?
n-am voie?
ai vreo problemă cu asta?

| KamaSutra a răspuns:

Am avut odata o poza la profil cu mine, dar pe-atunci nu stateam pe T/A...si-acum nu mai punbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut, dar nu a văzut nimeni. Haha. Poate doar Crompica, in rest nimeni. Daca pui tu pun si eu. Poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ma aranjez, arat cam asa: http://postimg.org/image/59o35dsep/
Pe privat dau, asa de fata cu toata lumea nu pot. Sunt timida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine are curaj? Dar ce mare curaj iti trebuie sa faci asta? Eu am de prima data cu mine la avatar de cand am facut contul pe TPU.

| Pisicamop a răspuns:

Tu primahappy