| Deerpinaaaa a întrebat:

Cine crede chestia cu " blondele sunt proaste " sa zica " EU CRED! " si cine nu " EU NU CRED! "

Răspuns Câştigător
| blonda_6663 a răspuns:

M-ai pus in dificultate. chiar nu stiu ce sa raspund laughing

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Eu ce fac aici?

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Eu Nu Cred

| Bya132 a răspuns:

Răspund total diferit faţă de întrebarea ta!
Când ai nevoie de un sprijin, vi pe TPU, nu să umpli situl cu prostii.
Eu una zic să îţi vezi de treaba ta, dacă pui o întrebare, ia model pe cele deja existente, cu comentarii nu neaparat de laudă, la care se răspunde civilizat, nu cum am răspuns eu la tine.
Poate jigneşti pe cineva.Nu cred că toate blondele au chef de astfel de întrebări. Userul anului ( NOname ) este blondă.
Aşa că pentru ştiinţa ta, blondele, ca noi, brunetele, şatenele, roşcatele.( etc. ) sunt oameni, există blonde şi deştepte, si puţin mai deştepte, dacă sună mai bine decât proaste.

| DrugFree a răspuns:

Daca tu crezi asta, eu nu cred.

| αndï a răspuns:

Eu nu cred. stiu deja
mda. sunt un nenorocit nu-i nevoie sa-mi dati mesaje desp asta :'(

| Minty a răspuns:

Blondele sunt sexywinking

| MyChemicalRomance a răspuns:

EU NU CRED.
Sunt blonda in toata regula (cu suvite roshi) si is cea mai tare din cls + is si shefa clasei, nu cont culoarea parlui...atata timp cat te crezi prost si ii judeci pe ceilalti " oai, uite-o pe aia, ce blonda e, cu siguranta e proasta", fiecare cu parerea lui

| Deerpinaaaa explică:

Dar, Bya132, eu nu am spus ca blondele sunt proaste! Eu am vrut sa stiu cum cred si ceilalti.

| Deerpinaaaa explică:

Bine! Care mi-a dat stupidu` X-( si de ce!? Cred ca tu, bya132

| Deerpinaaaa explică:

Bya132 am vazut pe profilul tau ca tu mi-ai dat!

| Barbă a răspuns:

EU NU CRED!
decat cele vopsite eventul...alea cu talie de leguma si pulpite de tantar happy.
si alea cu bustul de 100000 de ori cat cepele...umflate si cu sfar***ile in vant happy
a si.
alea cu matreata pe pantofi daca ma intelegiwinking

| Narfundo a răspuns:

Posibil.se poate.esti blonda nu?tongue

| a2 a răspuns:

EU NU CRED.
Nu are nici`o legatura culoarea parului, sincer. eu am fost si Bruneta si blonda si roscata si acum sunt satena si tot printre primii din clasa ma aflu. Chiar nu conteaza culoarea parului.