| PentruCaRoxanaBabenco a întrebat:

Blondele sunt proaste sau e doar o porcarie de zicala?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E zis la misto nu e adevarat, multa lume e redusa la creier dar nu toata omenirea e afectata.

| NH4OH a răspuns:

Buna.
E pur si simplu o porcarie. Multe femei/fete se vopsesc blonde si au un motiv bun: pentru ca le place culoarea parului sau li se potriveste tenului si le prind. In niciun caz ca vor sa arate "bombe", fite, etc.
Multe blonde sunt destepte, chiar mai destepte ca restul. Blondul natural al unei femei din Romania trebuie pretuit, pentru ca putine sunt blonde naturale. Culoarea bruneta si satena ne domina tara, din cauza climatului.
Creierul si sufletul conteaza, nu culoarea pielii, a parului, a ochilor. Asta tine de placerile si de aspectul dat de mama natura.

| rapp2020 a răspuns:

Nu conteaza culoarea parului, conteaza ce ai in interiorul capuluiwinking

| GeorgyGirl a răspuns:

Porcarie de zicala.nu e logic ca cei care sunt prosti sunt cei care considera ca culoarea parului iti arata cat de destept esti.

| GYGYLATINO a răspuns:

E o zicala de prost gust nici o blonda nu e proasta si nici o fata nu e proasta indiferent de culoarea parului sau din aspecte

| aXandra a răspuns:

Este un stereotip.

| evellinalalala a răspuns:

Hey, am prietene blonde si sa-ti raspund la intrebare: Nu conteaza culoarea parului, ci felul in care gandeste o persoana! Am prietene care sunt blonde si sunt foarte inteligente dar am si prietene blonde care daca deschid gura iti vine sa-ti faci cruce cateodata cand scot niste perle! Sunt fete chiar si satene care cateodata scot niste dume de parca zici ca nu e din lumea asta! Nu conteaza culoarea parului, ci felul in care gandesti si cum esti crescut/a!;-)

| cocant123 a răspuns:

Am intalnit multe blonde destepte!