| AYKSSSSSSS a întrebat:

Cine credeti ca a fost inainte? Cainele sau pisica?

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Intrebarea ta fiind la categoria "Dragoste si Sex", ma gandesc eu ca te referi la "doggy style" vs "pussy licking". Care-o fi fost incercata prima data? Greu de spus! Probabil omul primitiv, fiind "hunter-gatherer", fiindu-i tot timpul foame, iar "pisicuta" mirosind a peste si avand si branza in ea, era foarte tentat ca intai s-o linga si abia apoi sa-si bage ceva in ea.winking

11 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

"Ce se naste din ciine, pisica maninca." happy

| RAY a răspuns:

Ei au strămoși comuni ca și și noi cu primatele de azi,o apărut o celula,celula aia conținea informație, era ceva mai complex ca universul, asta e întrebarea cum a apărut viata din materie, daca efectul exista, clar ca a fost o cauza, care cauza încă nu știm

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu a fost înainte sau după. Sunt specii paralele.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Înaintea ta?

| Sofer a răspuns:

Ambii.

| Goete a răspuns:

Pisica. Ca daca era cainele, pisica nu venea

| blairelovesmusic a răspuns:

Câinele.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim5695 a răspuns:

Cainele

Răspuns utilizator avertizat