| DrugFree a întrebat:

Cine credeti ca raporteaza toate intrebarile? Eu cred ca e Femeia de serviciu!

Răspuns Câştigător
| n3xt a răspuns:

Http://www.tpu.ro/conversatii/de-ce-este-suspendat-sconcsu/

Uită-te la al 3-lea răspuns. Poate ea e de vină şi pentru întrebări.

Oricum, bye TPU, m-am simţit bine pe site-ul ăsta. Daţi-mi add pe mess dacă vreţi: theskoncs

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...nu cred ca poti sa aflii asta!

| pinguinuVerde a răspuns:

Femeia de serviciu e femeie de serviciu, băi tanti.
Numai da vina pe alţii degeaba.Eu spun că tu eşti. Fericit?

| pinguinuVerde a răspuns:

Sari ca bebelu' in **** mea cu stupidu' repede.
Copil prost. Ce nu-ţi convine, a?
Bagaţi-aş stupidu' ăla pe gât.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Lol.Nu cred.Probabil vreun frustrat facut la bautura care obtine satisfactie raportand.

| JustMeBăi a răspuns:

Tot ala care da numa' stupid.

| elasexygagica a răspuns:

Un frustrat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ciudat...in realitate femeile de serviciu barfesc directori, sefii unei institutii etc.
Intr-o comunitate virtuala femeile de serviciu ajung subiect de barfa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bahhh, n-am nici cea mai micutsa idee, daaa ma scoate din sarite femeiaaa aia!