| kiky278 a întrebat:

Cine doreste funda? Scrieti orice vreti dar vreau sa ma impresionati
FUNDA

Răspuns Câştigător
| metehne a răspuns:

Buna!

Scuza`ma! Acum fara suparare dar cine crezi ca s`ar injosii atat de mult doar pentru o fundita?!
Hmm.cred ca nimeni. Oricum aceste fundite nu ne dau de mancare`!
pa, pawave

17 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Nu ştiu dacă vreau sau nu fundă, dar vreau sa-ţi spun ceva care m-ar impresiona pe mine că te-ar impresiona.
Să-ţi spun. Ştii că atunci când strănutăm, toate organele se opresc, inclusiv inima?
Toţi copii se nasc cu ochii albaştrii dar şii-schimbă pe parcursul vieţii?
Ştii că, cel care vrea cu adevărat o fundiţă chiar incearcă să te impresioneze?
Să-ţi spun despre oameni, care habar n-au ce puteri au. Dacă se concentrează cu adevarat, ci nu se screm ca nişte idioţi necrezând că se va intampla ceva cu adevărat, pot să se uite la un pahar şi să-l mişte?
Dacă nu ne scremem, ci credem, găsim o "încăpere" cu multa adrenalină, cu ajutorul putem alerga fulgerator.
Excaladăm muntele. Putem fi în pericol [îţi dau doar un exemplu] căzând o bucată de stâncă, o prindem cu mâinile şi încercăm să o ridicăm, reuşim, deoarece noi oamenii habar n-avem ce putem face şi câtă putere putem avea în muşchi, şi în noi.Am văzut un asemenea incident undeva.
Aş fi bucuroasă să te impresioneze măcar o singura spusă din cele de sus, deoarece nu mă apucam să spun degeaba dacă nu ştiam asta cu adevărat.
P. S : Nu m-am străduit deloc să îţi spun toate astea. happy
Baftă! happy

| Pralină a răspuns:

Te rooooooooooooog, rooooooooooooooooog, rog rog rog rog rog rog, plssssss, pllllllllllllllls, te rog frumos, frumos frumos frumos frumos frumoshappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappy

P. S asta a fost prosteala cred ca ar fi bine sa dai funda la aia care au mai putine[ca sa stii eu ma 15laughing]

Uite ceva frumos:

Ana are mere.
Cine este aceasta fufa care culege ca nebuna? Trebuie dusa la interogatoriu si tinuta bu bulanu la fund sa zica tot

Carina are gutui.
Se pare ca a dat culestul de fructe in toate fufele! Si uite asa defrisam padurile romane{nu am zis ca e o poezie ce cinsteste frumusetea[mie can am compuso mi-a placut(daca nu-ti place te rog nu da stupidbig grin)]}

Răspuns utilizator avertizat
| NobodyHeree a răspuns:

Stiu ca n-o sa te impresioneze asta, dar as vrea sa-ti spun ca mai bine ai da funda cuiva care nu prea are funda de exemplu eu am 8.alti au 56, 269, 1000...as vrea si eu sa ma integrez printre cei mai ''bogati'' de pe TPU. happy

| DrugFree a răspuns:

Pai; Am intalnit un vampir si i-am dat cu cartofu'-n cap, si a murit. Gata funda?

| Gentiana a răspuns:

Ana are mere.
Mara are pere.
Marina are nuci.
Si Tanta are bucilaughing...asta mi-a venit sa zic acumlaughing

| rockelle75 a răspuns:

Buna.
Vezi ca [,] cam furi idei de la mine;)
Sa te impresionez? Uite-te la benzile desenate TPU the movie.
Toate cele 7 parti:
http://i.imgur.com/0x7H5.png
http://i.imgur.com/OHvyc.png
http://i.imgur.com/J1nHJ.png
http://img440.imageshack.us/img440/6797/50tputhemoviepart4.png
http://img709.imageshack.us/img709/1034/tputhemoviepart5. png
http://img535.imageshack.us/img535/1120/tpumoviepart6.png
[ps: sunt ale lui Cretaker;)]
Prea tari :))
pa, pa.

| User a răspuns:

M... tie si celor care... cersesc funde. Te-am impresionat?big grin

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Vreau sa fii sanatos... te-am impresionat?

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Moș Crăciun și prietenii săi!

| Lxa a răspuns:

"Ce este TPU?
Toţi Pentru Unu este locul unde oferi ajutor semenilor tăi răspunzând la întrebările acestora. Pe TPU împărtăşeşti celorlalţi cunoştinţele şi experienţa ta, ajutându-i pe cei care au nevoie de răspunsuri la întrebări diverse." spunea cineva.
Şi acum spun eu ceva: mai sus cred că ai observat că predomină cuvintele din câmpul lexical al cuvântului "ajutor" nu al sintagmei "lipsă de ocupaţie". Unii chiar au probleme grave şi vor să li se ofere nişte sfaturi. Acum, eu spun să te gândeşti la ceea ce ai făcut, să-ţi citeşti întrebarea, iar apoi să o ştergi, lăsând loc problemelor importante.
Atât am avut de spus. Nu ştiu dacă te-a impresionat sau nu, dar recomand să nu mai pun întrebări de genul acesta.
"Suntem pe TPU pentru a da şi a primi sfaturi bune, pentru a fi toţi pentru unu si unu pentru toţi."
O duminică plăcută şi un an nou cât mai bun (preferabil fără fundiţe)!

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Am sa iti pun si eu o intrebare:
Daca ai afla ca maine este ultima zi din viata ta ce ai face?!
Iti spun eu ce as face:
Intr'o ultima zi as face un ultim gest:as rade!
As rade gandindu'ma ca din fericire, am facut in viata tot ceea ce mi-a spus inima, am iubit pe cine a trebuit si cand a trebuit, am facut greseli si'apoi le'am indreptat sau le'am facut mia grave, am mbratisat si sarutat acea persoana de care mi-a fost dor, am lacrimat in momentele in care trebuit s'o fac si'am ras in momentele in care n'ar fi trebuit...am TRAIThappy
Sper ca te'a impresionat raspunsul meubig grin

| bd a răspuns:

Esti cam prost/proasta. nu te impresioneaza sinceritatea mea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea asta nu are relevanta nici pentru Trivia / Amuzanteoh go on

| anaisu a răspuns:

Sincer nu inteleg dc pui intrebari fara folos si sincer cred ca mare majoritate e de acord sa stii ca nu toata lumea alearga dupa fundite si daca primes sti ca au prito pentru ca au ajutat persoana respectiva nu pentru simplu motiv ca au spus da primi sau mai stiu eu ce x-(

| roxanaaa a răspuns:

Mersi de raspunsuri la intrebari` puppy dog eyes3333.

| cretuvasile a răspuns:

Scopul scuza mijloacele!