| Andre a întrebat:

Cine draq e Justin Bieber? T/A

Răspuns Câştigător
| DraPraaHaarp a răspuns:

Un ''ciclon satelit semnal'' de care toate copchilele sunt ''indragostite''laughing un prezervativ folosithappy

[ haide`ti raportati`masmugbatting eyelashes fanele lu Justin GAYber

22 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

O combinatie intre baiat si fata
O incercare jalnica de a fi popular
O gluma
Rezultatul masturbarii frecvente
Un cineva pentru care cuvantul gay chiar are inteles
Un manelist care stie engleza
O blonda sub acoperire

Alege care iti place...

Răspuns utilizator avertizat
| Mitsa a răspuns:

Habar n'am

| JustMeBăi a răspuns:

Ai sa ma "crepez"...

| Ciufuliciii a răspuns:

N-ai auzit de Gay-ul gaylor, tatal prostilor, hannah montana feminina, muis.tul no.1 care are voce de cocalar?straight face
Trist`!straight face

| MikiPiki a răspuns:

Cosmarul lui Mos Craciun

| 3rdWW a răspuns:

Un gay.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Cine?

| PiluLă a răspuns:

Tatăl gay-lor, man!

| Insomnii a răspuns:

Deci JB este cel mai eficient laxativ pe care il cunosc daca sunteti constipati trebuie doar sa va uitati la fata lui si o sa aveti nevoie imediata la buda (va garantez)
pe scurt biberon este gayul tuturor gayluo, un handicapsat care suceste mintile la pustoaicele cu varste intre 7-13 ani (sper ca pana la 13 ani mai asculta cineva o asemenea muzica)etc etc

| Bylok a răspuns:

Un copil fără ocupație happy sucește mințile fetelor cu un tel din lemn putrezit laughing cu mine nu a mers laughing eu îs un lemn de ala rar laughing

| nikolikky a răspuns:

O aratare, cu mutra de cersetoare, gen tampon cu aripioare!

| julyyy a răspuns:

Ai dat fundita unui destept...
Sunteti ridicoli cu glumele voastre cu Justin Bieber.
E cel mai tare si mereu va fi...Crepati de ciuda! Desteptilor

| b342 a răspuns:

O fata.

| blueorange1302 a răspuns:

Un nimic

| TheCrab a răspuns:

Mie mi se par cunoscut numele...thinking

| kosmyn98 a răspuns:

Un handicapat

| cascavaaal a răspuns:

Justin Bieber este un cântăreț de muzică pop/R&B de origine canadiană.

Și-a început cariera profesională pe Youtube, unde a fost descoperit de Scooter Braun, care mai târziu i-a devenit manager. Braun a aranjat ca Justin să-l întâlnească pe Usher la Atlanta, Georgia, ceea ce a rezultat în semnarea unui contract cu casa de discuri Island Records. Acesta a declarat ca rappul este viata lui dar inca nu poate sa cante.

| Liviu_2320 a răspuns:

Justin Bieber este un cântăreţ de muzică pop/R&B, care a innebunit o parte dintre fete rolling on the floor))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai cel mai bun cantaret din lume! Cum de n-ai auzit de el?! Doamne fereste trebuie sa fi auzit ca are o voce de milioane, e un inger! Ce-as vrea sa ma f|_|t cu el! Dupa cum ziceam, are cea mai buna voce din LUME! *sarcasm 1000000000000000%*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cumva @LadyJ e un pusti de 9 ani gay care "si-a gasit iubirea vietii"?

| SanduMircea a răspuns:

Http://www.corruptionx.com/showthread.php? 21071-Justin-Bieber-sucking-a-dick#axzz2QY4dadDf