| ImiPlaceSaEnervezLumea a întrebat:

Hey, cine draq e justin bieber asta?

27 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Un desfundator de WC-uri.

| Musique a răspuns:

Nu stiu.

| PotcaPădurii a răspuns:

Sor-ta! Ii place la fel de mult sa enerveze lumea. Mai dai una peste gura din cand in cand...

| Ţepeşu a răspuns:

O piz*ă într-o menghină încălzită la 1000 grade Celsius.

| AlinaaAli a răspuns:

Justin bieber asta e o noua hartie igienica!

| CautNume a răspuns:

Curata strazile pana cand a alunecat si a cazut (si a tipat). unii oameni au crezut ca el canta si l-au pus pe you tube

| Downfall a răspuns:

Nu ştiu, am auzit că e un gay cu voce de pipiţă thinking

| Nuvăsufăr a răspuns:

Dracu ştie.

| Summer5505 a răspuns:

Sigur vrei sa stii? big grin

| ViseMaicăVise a răspuns:

Nu e gay, nu e gay... e idolu la femei! (poateidolulamucoasede10ani)

| GodInLol a răspuns:

de ce nu trece nici macar o saptamana sa nu aduca cineva vorba de gunoierul ala?

| Mephisto666 a răspuns:

Un putoi care a avut noroc sa lanseze cateva melodii si sa apara pe TV si dupa care mor unele idioate si idioti

Daca l-as vedea pe marginea unei cladiri

Eu as fi printre putinii care ar lua un scaun, popcorn, o sticla de cola si as striga : "N-ai tupeu!

| ady123 a răspuns:

Cica e cantaret dar eu nu cred pentru ca canta ca ceva de sub patul meu

| Prapacea a răspuns:

Ne răspunde Ozzy Osbourne http://www.youtube.com/watch?v=qf4HmhWJ_uo

Răspuns utilizator avertizat
| amage a răspuns:

E un purice care a aterizat pe planeta noastra.

| aurelian_4480 a răspuns:

Un poponarlaughing

| LovellyAngel a răspuns:

Justin Bieber este un papitoi, care urla mereu, cred ca vrea sa cantethinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E interzis minorilor sub 99.9 ani, sa afle informatii despre GT (Gistan Tanga)
Poate sa va afecteze mintea, ajungand poate si la deficiente mintale.
Pentru a va proteja de o asemenea prostie (mai bine zis, om prost "la naiba, iar fac pacate") va este recomandat, sa treceti cu vederea peste acest /*****/

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Nu fiti rai, Justin Bieber e un baiat cu un par extrem de frumos dar cu numic in caplaughing

| larisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa111 a răspuns:

Un gay, urat, si cand canta zici ca il strange cineva de oua big grin

| tomyk a răspuns:

Arata de parca l-ar fi periat cineva cu periuta... ziceti toti ca e gay...l-ati incecat?

| eooAlexandra a răspuns:

E un GAY si canta de zici ca e o fata laughing

| CuckiCristinika a răspuns:

Gresittttttttttttttttt el e justin BIBERON, un Purice( by LoveSide) care crede ca stie sa cante! http://www.youtube.com/watch?v=dTCm8tdHkfI( il vrea pe justin biberon)

| citipwp a răspuns:

Pitiponc