| dienuska a întrebat:

Cine gaseste greseala primeste o funda:mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmnmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmm.

30 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mmmm, ghici ce: mă CmAmCm!

| єχcєєℓ a răspuns:

Este un N sub litera N din cuvântul "fundă" big grin

| suităr a răspuns:

Waw deci nemaipomenit.

| Ayako a răspuns (pentru suităr):

Mmmmm,nu pot să răspund la întrebare.
http://imgur.com/WBPZUTU

| suităr a răspuns (pentru Ayako):

Cee mișto.

| Xtadelo a răspuns:

Numele tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit o greseala, poti s-o vezi uitandu-te in oglinda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am găsit-o. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Chamberlin a răspuns:

Greseala este ca ai pus un N printre M sa iti arat si unde este pus N:
funda:mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mm>>n

| Weedier a răspuns:

M@r€ $huk@r! m€ pă capul tău.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

E un n pe al 2-lea rand.

| TooNight a răspuns:

Daca gasesti tu greseala, primesti un os. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. happy

| lalaballet a răspuns:

Greseala se afla pe al doilea rand, a treia litera. un n se afla printre multi m.

| 夢想家兩次 a răspuns:

Am gasit-o...Probabil si tu stii acre este pentru ca o vezi de cate ori te uiti in oglinda...

| JustHappiness a răspuns:

E un n pe al doilea rând.

| ClauditaSmile a răspuns:

Bla bla bla

| TequilaG a răspuns:

Este un " n " pe al doilea rand.

| MoarteaLaConserva a răspuns:

Mizez pe faptul ca ai conexiune la internet.

| Anastasia1997 a răspuns:

Este n laughing)

| eueueueueue a răspuns:

Mare rahata, ai psu un n in loc de m

| 0NewLife a răspuns:

Greseala e ca eu sunt tatal tau, nu nenorocitu cu care a fugit mama ta!

| Georgiana_Prutianu_1995 a răspuns (pentru 0NewLife):

Ma, e o copila nu vezi? Nu te mai C*c* pe tine imbracat ca deja pute! Vezi-ti de treaba!

| 0NewLife a răspuns (pentru Georgiana_Prutianu_1995):

Ma fetita nu incepe cu jignirile ca nu are rost... Si ai dreptate, e o copila trebuia sa ii spun lucrul aceasta cand ar mai fi crescut, asta e regret...

| Georgiana_Prutianu_1995 a răspuns (pentru 0NewLife):

LAso sa spuna ce vrea, teincurca cumva intrebarea ei?

| Georgiana_Prutianu_1995 a răspuns (pentru 0NewLife):

Ce aveti cu ea mai? Va incurca... Puneti-va si va culcati... Ati gasit si voi niste cuvinte luate de pe internet si gata va da-ti vedete! Lasati figurile astea de generala! Ca deja incepe sa duhneasca a tarani!

| 0NewLife a răspuns (pentru Georgiana_Prutianu_1995):

Din nou "da-ti"...caz pierdut... Si duhoarea aia e de la tine.

| Laurian1999 a răspuns:

Na-ti greseala si bagati-o in fasole s-o mananci la cina! :mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmn

| Сырбу_Ирина_1997 a răspuns:

Am gasit-o e n in al doilea rind al treilea dupadoi de m

| Dᵃᵛᵉ a răspuns:

Crezi că eşti "cool" dacă pui un rahat copiat de pe diverse site-uri naşpa de socializare?