| AndradaNicoletaRaluca a întrebat:

Cine imi spune cele mai haioase statusuri primeste funda:*

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Chestiainteresantalaaceststatusecaatuncicandrealizezicanuaresensnuteoprestidincitit

daca citesti acest status cu mana pe mouse, esti fraiera.degeaba ti-o retragi acum

nu am nici o idee pentru status.

Imi lipseste atingerea ta catifelata pe tot corpul meu atat de rece, mi`e frig fara mangaierile atat de suave pe care le primesc de fiecare data cand ma misc si tu esti cu mine, imi lipsesti, dar nu te gasesc... pijamaua mea!

te iubes, te doresc, du-te draq ca glumesc!

Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci misto de mine
Fac un loc si pentru tine

Ma uit la luna
te vad pe tine.
ma uit la soare
te vad pe tine.
ma uit in departare.te vad pe tine.
DA` da-te dracu din fata mea odata!

Opriti planeta. vreau sa cobor.

! 6 adevaruri in viata :
1) nu poti sa iti atingi toti dintii cu limba.
2) toti idiotii incearca dupa ce citesc asta.
3) primul adevar e o minciuna.
4) zambesti acum pentru ca esti un idiot.
5) vei trimite mai departe unui alt idiot.
6) inca mai ai un zambet pe fata

A sosit sfarsitul LUMII?
Nu te panica!
Vino in Romania!
Suntem cu 50 de ani in urma!

Dragul meu chiftea prajită,
Tinichea hodorogită,
Te iubesc si te ador
Ca pe-un pui de curcă chior.

Prietenia este ca si atunci cand faci pipi pe tine: toata lumea poata sa vada acest lucru, dar numai tu stii sentimentul caldut pe care il ofera

Nimeni nu moare virgin
viata ne **** pe toti!

Asa pisica tii cainele ocupat peste 20 soareci de lup secunde canar un arici idiot! acum citeste fara animale

Atunci cand te simti trist si descumpanit, gandeste-te ca odata ai fost cel mai tare si mai rapid spermatozoid dintre toti.

Coafez gaini...pret avantajos.

Don’t be sad
don’t feel blue
Frankenstein was ugly too!

big grin
Te rugam sa mai arunci o privire asupra textului pe care l-ai scris adineauri.
Robotelul care tocmai l-a citit nu l-a putut posta, fiindca punctele de suspensie pe care le folosesti din belsug i-au cauzat o migrena.
Serios vorbind, te invitam sa mai reduci din "..." si "...", fiindca sunt destul de deranjante pentru cei care iti vor citi postarea.
In plus, abuzul de puncte de suspensie dilueaza mesajul si denatureaza intelesul. Robotelul iti multumeste in avans!

1 răspuns:
| AndutzaAndu a răspuns:

În caz de Al III-lea Război Mondial femeile ar primi puști iar bărbații puștoaice!

Eu vampir, Tu Dracula,
Eu sug sânge, tu sugi p**a,
Eu cais, tu lămâie,

Dnd...Passion Pour Chocolat...la wc.

M-am gândit la statusu` ăsta toată ziua

Astă vară de Crăciun
m-am suit intr-un alun,
și am mâncat atâtea mere de m-am săturat de pere.
A venit stăpânul lui și m-am dat jos din gutui
ce? Doar nu-i cireșu lui...

I love you
I like you
I need you
Ai vrea tu!

Te iubesc, te doresc, du-te dracu` că glumesc.
Eu dau fructe, Tu iei M*ie