| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie statusuri haioase cel mai haios primeste funda

Răspuns Câştigător
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

[ nu`s ][ wave` ]niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`?!

6 răspunsuri:
| Muhteşem a răspuns:

De ce sa bei si sa conduci ….cand poti sa fumezi si si zbori?

.Alcoolul omoara incet incet……nu conteaza, nu ma grabesc.

Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?

.Daca o pasarica ti-a soptit ceva…. atunci inseamna ca ai innebunit pentru ca pasarelele nu vorbesc.

Inteligenta ma urmareste….dar eu sunt mai rapid.

.A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda.

Pestele care lupta impotriva curentului…. moare electrocutat.

Bate si ti se v-a deschide… proces penal!

Fac teme ca altceva nu mi-o dat scoala…

Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa…

.Mi-am aprins becu sa sting lumina…

Înainte să-l găseşti pe Făt-Frumos, trebuie să săruţi multe broaste

Dacă ai voinţa poţi mută şi munţii, dacă ai creier îi laşi acolo, că nu te deranjeaza!

| BiuLR a răspuns:

A bad workman always blames his tools (un muncitor prost da intotdeauna vina pe unelte)
Inteligenta ma urmareste dar eu sunt mai rapid ca ea!
Toata lumea cauta statusuri geniale.
Mi-am aprins becu sa sting lumina…
Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra…
Psihologul mi-a spus ca sunt nebun, vocile din cap insa imi spun ca nu e adevarat

| ღAღdღaღ a răspuns:

=`.Se spune ca inotul slabeste.Atunci...balenele cu ce au gresit? laughing

| ArtisticWorld a răspuns:

Pentru a -ti gasi printul, trebuie sa saruti multe broaste.

| Traficantul_8690 a răspuns:

DnD plecat cu vaca la benzinarie. DnD ce te holbezi ca prostu nai mai vazut un status