| PaNkAkE a întrebat:

Cine imi spune o intrebare intrebatoare primeste fundita...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce este legal dar ilogic, ilegal dar logic, ilogic si ilegal, toate in acelasi timp?
Funda?

Raspunsul:

Un student pica la examenul de logica. (mai cunoastem pe cineva care pica elevi la logica )

- Domnule profesor, daca va pun o intrebare de logica si nu stiti raspunsul, imi mariti nota?

- Da, sigur!

- Ce este legal dar ilogic, ilegal dar logic, ilogic si ilegal, toate in acelasi timp?

Profesorul se gandeste, face scheme pe hartie, dar nu stie raspunsul.

- Bine, uite, ti-am pus 8 in loc de 3, acum spune-mi si mie raspunsul.

- Faptul ca dumneavoastra aveti 69 ani, iar sotia dvs. are 22 ani este legal, dar ilogic; faptul ca sotia dvs. are un amant de 21 ani este ilegal, dar logic, iar faptul ca dvs. ii mariti nota amantului sotiei dvs. este si ilegal si ilogic.

8 răspunsuri:
| Mihaelaa98 a răspuns:

O sa imi dai funda sau mai trec odata pe aici? rolling on the floor)

| Tweetymrrr a răspuns:

Ce obiect cu litera "a" va trece acum prin minte?batting eyelashesMi se pare ca o sa strangi ceva raspunsuri.

| Nicolelenaa a răspuns:

Oare la ce te-ai gandit cand ai pus intrebarea asta?

iti dau si rasmuns: ca nu prea ai facut romana laughing

| Mandy a răspuns:

Ce a fost prima data? oul sau gaina?

| doar.pt.voi. a răspuns:

Chiar vrei sa te intreb o intrebare intrebatoare?batting eyelashes

| Stefy_5345 a răspuns:

Unde se duce melcul dupa ploaie?

| MarYInna a răspuns:

Cate oua face gaina pe luna?

raspuns: nici unul.nu se gasesc gaini pe luna

| Nikolle020 a răspuns:

Ce ti-ai dorit sa faci ...si nu ai putut?