| Ilarionus a întrebat:

Cine imi spune si mie unu care face pe youtube ceva gen ce face satana cartoons sa fie chiar ce face satana sa injure mult si sa fie amuzant.

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Erau niște parodii in gen ''Codrin'', dar fără înjurături, pe AdventureTime laughing

| Kalla a răspuns:

"sa injure mult"
Din asta am inteles cat de inteligent esti.Trebuie sa ai putina materie cenusie ca sa te amuze o persoana care injura asa cum face Condrin.

| Neverwas a răspuns:

Cauta pe youtube. tongue

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Si sa atrofieze creierul copiilor, de ce nu ai continuat?

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Nu cred ca mai sunt si alti frustrati oligofreni. Daca mai gasesti tu, pacat. Imi pare rau de ei.

| lalaballet a răspuns:

Ceva de genu face in unele videoclipuri tequila

| Naяutσ a răspuns (pentru lalaballet):

Mori! frustrated

| lalaballet a răspuns (pentru Naяutσ):

Tu ai pus pe t/a

| Naяutσ a răspuns (pentru lalaballet):

Ce am pus pe T/A?

| Anisia170 a răspuns:

Hmm e american da...makemebad35 e genial tipu!