| TheCritic a întrebat:

Ce gasiti amuzant in Satana Cartoons?winking Numai bine!

Răspuns Câştigător
| Anonim0100 a răspuns:

Salut. E o porcarie care nici drept de autor pentru acele suberbe desene nu au. Asti-a care se uita sunt slabi de cap copii de 5 ani cu degetu-l in nas. Nu este nimic amuzant in a injura si sa mai asculti. Cred ca asculta la casti sa nu vina tata sa il bata. Sunt ridicoli sper ca nu te uiti. Numai bine!

10 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Personal, nu gasesc nimic amuzant. M-am uitat din curiozitate la vreo 2 videoclipuri sa vad despre ce e vorba si nu mi se pare nimic "genial" cum spun unii.

| Frank51 a răspuns:

Am vazut cateva clipuri, nu sunt recomandate pentru copii deoarece vor invata sa injure. Raspunsul la intrebarea ta este : Nu gasesc nimic amuzant! Doar putin accentul big grin insa repet nu este recomandat copiilor sub 14 ani sa zicem, nepotul meu a vazut si el si de atunci tot prostii vorbeste. huooo... :@

| onasislucas a răspuns (pentru Frank51):

Prietene, nu cei de pe internet is de vina ca nepotul tau a vazut si a auzit toate cuvintele alea, parinti sunt de vina pentru ca nu il supravegheaza! peace big grin

| En3Rgi a răspuns:

E un channel retartad.Am aflat cearta dintre ei si levi.Eu tin cu levi.Nu stiu ce vad alti la distrusii aia...

| Sebastian1996 a răspuns:

Nimic amuzant.Si din pacate copii il gasesc educativ.straight face

| GutuvanMorgan a răspuns:

Sictireala cu care trateaza lucrurile e asemanatoare cu clasa politica romaneasca. Exact asa sunt si politicienii Romaniei, doar ca ei(politicienii) ne mint frumos.

| cosmina92 a răspuns:

Eu la acel canal, nu vad nimic interesant, nu vad ceva nici macar amuzant. Insa la propria sa persoana pot sa spun ca este destul de inteligent si a demonstrat asta. "Si cum oamenii se invart in jurul unui IQ 90 la suta ", din punctul meu de vedere in medie e sub 90...
Si are multi abonati datorita acestui fapt! Ca exemplu : il pot da pe Levi face videoclipuri bune, desi in cantitati mici unele lucruri pe care le spune sunt gresite ( cel putin din punctul meu de vedere ), in mare parte spune lucruri adevarate. Cu toate la un loc si nu are asemenea abonati. Pot da ca exemplu si canalul secundar al lui "Satana Cartoons", unde din punct de vedere a majoritatii foloseste cuvinte greu de inteles, drept dovada nu are asemenea abonati ca pe celalalt canal. Stiu ca multa lume spunea ca nu e bine ce face ca ii invata pe oameni de rau. Ei bine nu ii obliga nimeni sa se uite la el! Asa e si cu internetul gasesti ce vrei pe internet, dar acum tu decizi la ce te uiti!

| hannahm123 a răspuns:

Mie mi se pare amuzant pentru ca e original laughing si baiatu chiar stie cum sa te faca sa razi. Sa ai un prieten ca el ai rade toata ziua. Am vazut un raspuns mai jos cu "Levi "... Copilul ala e unu plin de bani si nu am de gand sa ma uit la el... sincer nu ii suport fata mai mult de 15 secunde

| TheCritic explică (pentru hannahm123):

Nu il cunosti pe Levi personal asa ca nu iti da cu presupusul. Levi isi munceste fiecare banut si face asta dinainte sa il cunosc eu. Ca iti e antipatic... asta e alta problema pentru ca gusturile nu se discuta. Numai bine!

| onasislucas a răspuns:

Sincer, nu am de ce sa mint si recunosc sa imi plac unele glume dar mai ales accentu...