| JuliaSweet a întrebat:

Sallwinking
Cine imi zice si mei niste bancuri amuzante?
fundita kiss

Răspuns Câştigător
| Lαααα a răspuns:

Un tata scapa de la serviciu un pic mai tarziu si pe drumul spre casa isi aduce aminte ca e ziua fiicei sale. Opreste masina in fata unui magazin de jucarii si o intreaba pe vanzatoare: - Cat costa papusa Barbie din vitrina? Vanzatoarea ii raspunde: - Care Barbie? - Avem: Barbie la gimnastica 19, 95 euro Barbie jucand volei 19, 95 euro Barbie la cumparaturi 19, 95 euro Barbie la plaja 19, 95 euro Barbie la dans 19, 95 euro Barbie divortata 265, 95 euro Barbatul, uimit, intreaba: - Si de ce costa fiecare cate 19, 95 euro, iar Barbie divortata costa 265, 95 euro? Vanzatoarea, cu un aer foarte natural, ii raspunde: - "Barbie divortata" are si: Masina lui Ken Casa lui Ken Undita lui Ken Mobila lui Ken Calculatorul lui Ken.rolling on the floor

4 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Un tanar cumpara o cutie de viagra.
Ajunge acasa si din greseala, papagalul mananca toate pastilele.
Tanarul nestiind cum sa il scoata din calduri il baga in congelator.
Dupa cateva ore isi aminteste de papagal, deschide usa si vede papagalul transpirat tot
. Tanarul mirat intreaba :
-Cum de esti transpirat? Papagalul raspunde:
-Bai varule, tu stii cat de greu cracanezi puii astia congelati?

| andreeaemmma a răspuns:

Domnule doctor...sunt bolnav
-Dar ce te supara?
-Cred ca am un sindrom de reactii inverse...
-Reactii inverse? De 25 de ani profesez dar nu am auzit de un astfel de sindrom.Cum se manifesta?
-Pai sa vedeti, la serviciu seful ma bate la cap, iar pemine ma doare in cur.

taica-su lu` Bula l-a trimis pe acesta sa-i cumpere o palarie varde nu prea verde
da` verde sa fie.
Se duce Bula la magazin si-i spune vanzatoarei:
-M-a trimis tata sa-i iau o palarie verde nu prea verde da` verde sa fie.Vanzatoarea
i-a dat o palarie verde deschis.Se duce Bula acasa si ii arata palaria tatei iar
acesta spune:
-Nu e buna, Bula! Ia-mi alta!
Pleaca Bula la magazin:
Tata vrea o palarie verde nu prea verde da` verde sa fie. I-a dat una verde inchis.Se
duce acasa bula, tata ii zice ca nu e buna.Se duce la magazin:
-Tata vrea o palarie verde nu prea verde da` verde sa fie.
Vanzatoarea:
-Auzi bah, sa-i spui lu` taica-tu sa ma pupe-n cur nu prea-n cur da-n cur sa fie!

| Lαααα a răspuns:

Mersii de funda:*