| GirlOfDeath a întrebat:

Cine imi zice cel mai amuzant banc primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| IrinaAndreea a răspuns:

Isi cumpara ursul masina noua si pleaca sa se plimbe prin padure. La un moment dat se intalneste cu iepurasul.

Iepurasul: - Ce faci ursule? asta-i masina ta?
Ursul: - Da, hai sa te fac o tura!
Se urca iepurasul in masina si pleaca cu ursul prin padure.
Se plimba ei cat se plimba si ajung la o prapastie.
Ursul: - Iepurasule pui pariu cu mine ca la 200km/h eu pun frana la un centimetru de prapastie?
Iepurasul: - Hai bre ursule! ia sa te vad!
Baga ursul 100, baga 200.la un metru de prapastie se uita la iepuras si-l intreaba:
- Iepurasule te-ai pisat pe tine?
Iepurasul: Daaaaaa. Pune ursul frana si se opreste la fix un centimetru de prapastie.
Iepurasulsickbravo bre ursule! dar tu pui pariu ca eu la 300km/h pun frana la un milimetru de prapastie?
Ursul: - hai bah! ia sa te vad! Se urca iepurasul la volan si incepe. 100, 200, 300km/h.
la un metru de prapastie se uita la urs si-l intreaba: -
Ursule te-ai pisat pe tine?
Ursul: - Daaaaaaaaaaaa...
Iepurasul: - Poti sa te si c*ci, ca eu nu ajung la frana laughing

rolling on the floor

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cum am putea sa iesim din criza? Ar fi suficient daca:
- o zi chinezii n-ar manca,
- o zi rusii n-ar bea
- si o zi romanii ar munci. oh go on

| rosto a răspuns:

Doi copii numarau o bila.

| dhraqull a răspuns:

Vrei sa ai vila la munte?
Vrei cea mai tare masina de pe piata?
Vrei si o vila la mare?
Vrei sa iti petreci vacantele in Tenerife sau Bora-Bora?
Vrei o amanta (amant) de nota 10?

Magazinul nostru iti ofera o gama variata de cuie in care sa-ti pui pofta...

| CreepyCrow a răspuns:

Un tip intra intr-un bar si spune nervos:
-Bă! Care vrea bătaie?!
Se ridica numai unu de 2 metri si de 2 ori mai nervos ca primul ii zice:
-Eu, bă!
Ală cu voce tremurata:
-Du-te dupa colt ca de acolo am luat si eu...

| RossSaid a răspuns:

Sot: Cand ma supar pe tine, niciodata nu raspunzi, cum iti controlezi furia?
Sotia: Curat WC-u
Sot: cum te ajuta asta?
Sotia: Folosesc periuta ta de dinti!