| CârnăciorIubeșteImprimantă a întrebat:

Cine merge cu mine la o inghetata? Fac cinste

Răspuns Câştigător
| Gumã a răspuns:

Euuuuuu,vreau de cacacao.laughing

9 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Un carnacior care mananca inghetata
o_O

| Musique a răspuns:

îngeţată?
prefer Bere!*fac eu cinste, doar hai la o Bere!*

| pinguinuVerde a răspuns:

Eu am magazin în curte... whatever.
Îţi fac eu cinste dacă vi

| cristi202 a răspuns:

Gata, vin! Dar numai daca e tort de inghetata. Ca sunt sigur ca vor fi multi care vor veni...

| lunarwolf a răspuns:

Eu!
Eu vreau inghetata de rahat cu lamaie in dungi pe jumatate si cealalta jumatate sa fie cu rosii coapte si zmeura proaspata. Uhhh. Si pe deasupra vreau cirese, capsuni si chocolate chips.hee hee
Uhhh. Si vreau cu cornet invelit in ciocolataaa. =p~
Si sa fie mareeee!

Cand mergem?blushing

| lunarwolf a răspuns:

Ba,care-i cretinu' care tot da stupizi tuturor?!straight face

| Neah a răspuns:

>_>
Patru cupe de la BettyIce te rog, e preferata mea...
Deci: Frisca cu capisuni, ciocolata belgiana, lamaie si tiramisu
Trimite-mi prin posta xD
Astept sa vina pana la Craciun

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Euuuuu o vreau tripla ciocolata cu tripla vanilie si capsuni cu 4 feluri de toppinguri cu bucati de ciocolata elvetiana alba si neagra...mai vrei sa vin? :-> laughing

| jean4 a răspuns:

Eu nu stiu ce mai stam.