| Ţepeşu a întrebat:

Cine mi-a raportat intrebarea? straight face

Răspuns Câştigător
| Foxie2 a răspuns:

Http://www.dictionar.us/roman-chinez/ elibereaza furia.

11 răspunsuri:
| Ţepeşu explică:

Tot e o vaca incaltata.

| Ţepeşu explică:

Ma gandesc sa te injur dar ma raportezi deci: Doamne, mare ti-e gradina si multi prosti pleaca de acolo.

| Ţepeşu explică:

我在你的狗屁狗屁所有的人嘲笑我为你的手臂,在屁股
Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Bot a răspuns (pentru Ţepeşu):

Am rahatul în rahatul tau toti oamenii au râs de mine ca braţul tău, înfund?

| Ţepeşu explică (pentru Bot):

Nuptongue E mai urat da esti pe aproape cu rahatul atat.

| Bot a răspuns (pentru Ţepeşu):

Am rahat ai rahat toate râs la mine în braţele tale, cap la cap?

| Ţepeşu explică:

Pai tot esti o vaca incaltata.

| Foxie2 a răspuns:

Um...sa ma gandesc: niste plictisiti fara viata care cred ca "ce faci cu palaria mea?" e mai amuzant decat ce postezi tu. :/

| Ţepeşu explică (pentru Foxie2):

Aia cu inmormantare in ue si in Romania. Care e faza ca nu am injurat pe nmeni

Răspuns utilizator avertizat