| multimoak a întrebat:

Cine se casatoreste cu mine? M-am plictisit sa fiu necasatorita rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| und3c3ive a răspuns:

Geeeeeeeeo materialistuleeeee laughing) Eu papusa! Nu-i asculta pe astia ca vor numa banii tai :-s.oh go on Lasa ca te iau eu doar pentru ca te iubesc :X happy [winking ]

13 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Cam multe cereri de casatorii pe aici, uite ca ai gasit un rob(roby67) al lui Dumnezeu.Si asa s-a terminat si cu fecioreala talaughing

| Elena1234456 a răspuns:

Eu nu vreau. dar pot fi martor happy. Pe cine sacrificam laughing?

| Roby67 a răspuns:

Daca nu esti prea scumpa, eu scumpito, doua femeii in casa nu strica; sperwinking
Daca numar bine o sa fiti trei, dar egal happy

| Razvan a răspuns:

Deci barbat ai gasit, martori este, dar nasi nu estethinking
Ma sacrific eu sa fiu nasicabatting eyelashes

| DeeDee28 a răspuns:

Eu sunt fata...si sunt prea mica pentru casatorie...deci eu nu happy

| hominid dreak a răspuns:

Stai linistita.Multi se grabesc sa se casatoreasca, iar dupa aceea se grabesc sa divorteze. Oricum nu strica sa ai o bestie langa tine.

| Farcas a răspuns:

laughing)
Incearca pe matrimoniale.ro laughing

| bblock69 a răspuns:

Te vei casatori la momentul potrivit!
Nu disperawinking

| multimoak explică:

Lool! Am uitat sa specific... sunt fata si vreau barbat rolling on the floor oricum mersi si fetelor laughing chiar daca nu le acceptwinking
Casatorie virtualawinking la aia ma refeream! Ca vad ca multi practica astfel de sporturi big grin

| Alisa a răspuns:

Mai bine facem un anunt la ziar pe prima pagina, ai avea mai mult succes. laughing smug

| laura64 a răspuns:

Ce zici, ne potrivim?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-a rugat un bunic sa-i caut o pereche ca prea-i singur saracul de cind i s-a cam dus consoarta. Spre deosebire de mine caruia imi trebuiesc giranti sa-mi scot banii de la banca lui ii da banca fara giranti ca-s fara numar fara numar.

| geo9308 a răspuns:

Ai bani?big grin...esti dispusa sa ii impartim?big grin... daca da eubig grincu cea mai mare placere ma oferbig grin