| anonim_4396 a întrebat:

Cine se masturbează de placere dintre voi? Dar din necesitate? Dar din obligație? Și cine masturbează pe altul/alta? Fac un sondaj sociologic și am nevoie de răspunsuri din mai multe medii sociale și intelectuale. Mulțumesc anticipat pentru efortul de a răspunde...

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din obligatie? da ce lab.a e ca rata la banca?

| NikFlorian a răspuns (pentru suntserios):

Foarte tare raspunsul!

| alina2k18 a răspuns:

Eu din placere in 90% din cazuri. restul de necesitate, plictiseala laughing
Si as face l$ba si unui baiatwinking

| mentholinks a răspuns:

Faci pe naiba. Intreaba pe Facebook.

| anonim_4396 explică (pentru mentholinks):

Sa inteleg ca tu te masturbezi obligat? Credeam ca acesta este un site unde ne ajutam reciproc. Sau vrri sa imi demonstrezi ce e, de fapt, reciporc?

| BIoody a răspuns:

1 eu 2 da pentru ca 3 imi cere sorata si de aia big grin

| anonim_4396 explică (pentru BIoody):

Normal ca iti cere, daca rezisti doar 5 secunde cand faci sex!

| BIoody a răspuns (pentru anonim_4396):

Eee devil smug

| alexandru0sorin a răspuns:

Man nu ai cum sa faci un sondaj daca ai face cu adearat un sondaj ai sti ca nu poti santrebi decat asta trebuie s aintrebi mai multe 1 la mana in al doilea rand insa e o eroare de esantionare sa intrebi pe un asemenea site chiar daca intrebi si pe latele lasate de meserie patron iti zic sfat onest oricum intrebarebile care le pui sunt degeaba... si e clar ca nu esti serios!

Răspuns utilizator avertizat