| silvia44 a întrebat:

Va rog frumos sa imi completati chestionarul! Am nevoie urgenta de cat mai multe raspunsuri. Va multumesc anticipat!
www.isondaje.ro/sondaj/365134159/

1 răspuns:
| AlexanderAdrian a răspuns:

L-am completat. Surprins neplacut de subiect. Produsele Danone sunt de o calitate proasta fiindca folosesc in exces lapte praf in compozitie plus alti amelioratori care ii dau consistenta aia de gelatina luata din congelator. Oamenii bine informati si cu un bun simt al papilelor gustative nu vor consuma niciodata Danone.