| Sabau_Alexandru_1991 a întrebat:

Cine spune cel mai tare banc castiga o funda!

Răspuns Câştigător
| Kryss13 a răspuns:

1) -Doctore, am fost la dumneavoastra acum 3 ani si mi-ati spus sa ma feresc de umezeala.
-Da, da, imi amintesc.
-Am venit sa va intreb daca pot sa fac o baie.
2) Nebunul se duce la consult la un doctor care avea doi papagali inchisi intr-o colivie. Cum ii vede nebunul ii ia si le da drumul.
Doctorul:
-Ce faci mai nebunule? Ia adu-mi papagalii inapoi! Se duce nebunul dupa pagali si-i gaseste in copac. Unul era rosu si unul verde.El il ia numai pe cel rosu si il duce doctorului.
Doctorul:
-Da' tu n-ai vazut ca sunt doi? Pe celalalt de ce nu l-ai adus?
La care nebunul:
-Da matale n-ai vazut ca celalalt nu era copt inca?
3) Ieri am omorat 5 muste- 3 erau masculi si 2 femele
-Cum ai stiut care sunt masculi si care femele?
-Simplu: 3 s-au asezat pe o lada de bere si doua pe telefon.
4) Vrei sa te casatoresti cu fata mea?
-Da, domnule, cu orice pret!
-Bun. Sa auzim prima oferta.
5) O balena (mascul) se invarte in jurul unei femele si-i spune cu dojana:
-Guvernele tuturor tarilor, sute de organizatii ecologiste, lideri politici de marca, milioane de oameni-toti se lupta ca specia noastra sa supravietuiasca, iar tu imi spui mie ca te doare capul?

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cel mai tare banc de pești.

| Alyra a răspuns:

Um..cred că va trebui să dai funda unor fantome. puppy dog eyes

| ady123 a răspuns:

Je m'appelle Vasile Mure
Je veni de la padure
Je gasi nevasta-n pat
Se randez cu-n alt barbat
Quand je preparai ciomagu'
Mon amie sarise gardu'
Il tombeau dans la urzici
Sur son fund numai basici!

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Era o fata, avea o pasare.a invitat oameni la ea si cand au luat mancare fata a spus mai luati mai luati, cand au plecat a spus sa mai veniti pe la noi. Diseara vin 2 hoti, iau bani si papagalu spune mai luati mai luati si cand hotii placa papagalu:sa mai veniti pe la noi!

Răspuns utilizator avertizat
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru AddeSweetLove):

Bestial nu?>

Răspuns utilizator avertizat
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Mama i-a spus lu pacala sa daie un colac la cel care se ineaca sa ocoleasca batranii sa astepta randul la paine si sa faca cu batista la vapor.Pacala a facut cu batista la ala care se ineaca, la vapor a aruncat colacu, la batrani si-a asteptat randul si la paine i-a impins pe toti.Ce zici de astea2?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un pusti opreste un politist si il intreaba
-Bai nenea sapcaliu, zi-mi si mie cat e ora
-Este 12 fara 10 copile, mai frumos nu sti sa vorbesti?
- Daca e fara 10 sa stii ca la 12 fix trebuie sa ma pupi in fund!
Cand a auzit politistul faza asta s-a enervat si a fugit dupa pusti, si fugi si fugi pana se intalneste cu un coleg care il intreaba
-Ce-ai ba de fugi asa?
-Uite ma ce mi-a zis copilul ala ca la 12 fix trebuie sa-l pup in fund
-Aoleu, a zis colegul uitandu-se la ceas, grabeste-te ma ca e fara 2 minute!

| Aneurysm a răspuns:

Nu eşti născut în 1991

Punct.

| OskarRM a răspuns:

Doi chei se trag de păr.

| Iunona a răspuns:

Mergea un tigan in desert e calul sau. Si ii tot dadea pinteni de nebun. Calul se enerveaza il da jos si tipa la el" Frate esti nebun?" Tiganu se speria isi ia cainele la subtioara fuge cu el se ascunde dupa o duna. Intre timp cainele se ridica in doua labe si ii spune"Bai sa fiu al dracu calul ala a vorbit".

| oliviaaa a răspuns:

Ieri noapte te-am visat.

| Kryss13 a răspuns:

Funda?

| HaKid a răspuns:

Cel mai tare banc

sper sa apreciezi efortu.