| anonim_4396 a întrebat:

Cine spune cel mai tare banc ii dau funda.

8 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

"Berea contine hormoni femini ''Saptamana trecuta eram impreuna cu niste amici. Discutam despre una despre alta, cand unul din noi: "Hei am citit undeva ca ar fi hormoni feminini in bere!" Avand in vedere ca suntem dotati cu un oarecare spirit stiintific am decis sa verificam. Rezultatul acestei experiente a fost stupefiant: Dupa 20 de doze: 1. Toti am prins ceva greutate in plus; 2. Vorbeam prea mult fara sa spunem nimic; 3 Am intampinat dificultati in a conduce; 4. Ne era imposibil sa efectuam chiar cel mai simplu rationament; 5. Refuzam cu incapatanare sa recunoastem ca nu avem dreptate, chiar daca e evident; 6. Ca sa fie complet, mergeam la toaleta la fiecare 5 min, si in plus impreuna! Cred ca e inutil sa mai experimentam acest subiect. E clar berea contine hormoni feminini!' "

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Duminica dimnata un nunas cherchelit de la nunta si setos nevoie mare, se adreseaza unor copii de 4-5 ani care se jucau la poarta in praf:
-Sall all. Nu aveti si voi o cana de zeama de varza, sa beau,poate imi trece mahmureala?
- avem cum sa nu,si repede unul din copii aduce o cana din lut mare si plina ochi cu zeama de varza.
Vizibil multumit si racorit de zeama de varza,cu un zambet pe fata chefliul spune:
-foarte buna zeama de varza,as mai dori una,mai aveti?
-Mai avem,zice copilul, ca noi nu o bem, pentru ca tata a gasit doi sobolani morti in ea
-pffffff, ptiu, scuipa chefliul si tranteste oala de lut, spargand-o.
- De ce ne-ai spart oala nene. noi in ce mai facem caca?

| Anca2999 a răspuns:

Un om gandea din greu, iar apoi i-a venit o idee! Mai jos! Inca putinel maai! ...si a uitat-o. blushing

| 93Silviu93 a răspuns:

Trage-ti un cap in gura

| ccnv a răspuns:

-Cum se numeste o punte cu baclavale?
-O punte-baclava!

Imi iese laptele pe nas de fiecare data.

| 42002 a răspuns:

Un sofer gonea cu 150 km/ora. Vede girofarul unei masini de politie in oglinda si accelereaza. Dupa o vreme, vede ca nu poate scapa de politist si trage pe dreapta. Politistul ii spune:

- Am avut o zi groaznica si vreau sa ajung acasa. Dar mi-a placut urmarirea. Asa ca zi-mi o scuza buna si te las sa pleci.

- Acum trei saptamani, nevasta-mea a fugit cu un politist, zice soferul. Cand te-am vazut in spate, am crezut ca vrei sa mi-o aduci inapoi.

| 42002 a răspuns:

Cei 4 apostoli erau 3, Luca si Matei. Cati apostoli erau?

| Irinaaaaaaaa a răspuns:

-stii ce animale se ascund in cires?
-nu. ce animale?
-elefantii cu ochi rosii. ai vazut vreodata elefanti cu ochi rosii in cires?
-nu.
-atunci vezi ce bine se ascund!?