| Floricell_4708 a întrebat:

Cine stie cele mai frumoase si mai amuzante bancuri?

Cele mai hazlii vor primi o mare funda argintiehappy

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

O babuta merge la vot, iar in cabina sta mai mult de 15 minute. Toata lumea o asteapta … iese baba si intreaba:
– Maica, "f…u-va-n gura" se scrie legat sau despartit ?!? rolling on the floor oh go on

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cum am putea sa iesim din criza? Ar fi suficient daca:
- o zi chinezii n-ar manca,
- o zi rusii n-ar bea
- si o zi romanii ar munci. oh go on

NOname
| NOname a răspuns:

@florycell, ma bucur, ca te-am facut sa razi. big grin Mersi pentru apreciere!winking

| DaftPunk a răspuns:

Iti spun 3 pentru funda.vine o baba la un magazin si vrea mancare pentru pisici.vanzatorul ii spune babei ca trebuie sa aduca si animalul ca din cauza crizei opoate manca omul. se duce baba acasa si isi aduce pisica. a doua zi baba vrea mancare pentru caini si vanzatorul ii spune la fel. a treia zi vine baba cu o cutie cu o gaura cat sa bagi degetul in ea.baba ii spune vanzatorului:bagati degetul. vanzatorul:doamna nu faceti glume din astea daca ma ciupeste.nu te ciupeste maica baga destu` vanzatorul baga degetul baba: acum mirositi vanzatorul miroase baba il intreaba a ce miroase. vanZzatorul spune a rahat si baba spune bine acum imi dati nuste hartie igienica?
nu stiu daca ai inteles da iti mai spun uNUL

Niste turisti se duc intr-o excursie nestiind ca sunt pe teritoriul canibalilor.
Canibali ii vad si spun:
Din copil facem o friptura, din femeia grasa facem o tocana si din barbatul ala slab facem o ciorba de oase.
Din copil face friptura, din femeia grasa face tocana si urmeaza sa il bage in ceaun sa faca ciorba.
Lau bagat pe barbat in ceaun si dupa un timp iese cu capaul strigang: ha ha ha ha ha!
canibali ii dau o bata in cap si tupa un timp iar iese: ha ha ha ha!
Canibali se intreaba:
CE ARE PROSTU ASTA DE RADE INTRUNA? de data asta cand iese il intrebam.
Iese barbatul afara: ha ha ha ha
ba da ce ai de razi intruna?
Ha ha ha ha m-am pisat in ciorba voastra.

celalalt l-am uitat FUNDAAAAAAAA?

| PinkY a răspuns:

Doi filozofi in fata unei usi, nu stiau care sa intre primul. La un moment dat zice unul dintre ei: "Eu nu las pe cineva mai prost decat mine sa intre in fata mea" si intra. La care celalalt ii raspunde "Eu las..."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copilul catre tatal sau:
-Tata, tata, la scoala un coleg spune ca sunt poponar!
-Sa-i tragi un pumn direct in fata!
-Dar e asa de dragut!

O gagica avea sot un comis voiajor.Intr-o luni acesta pleaca in alta localitate si-i spune nevestei ca vine tocmai sambata.Gagica isi chema amantul si...pana vineri cand se aude cheia in usa. Sare ca arsa si isi pune amantul sa faca pe statuia in hol.
Barbatul intra obosit de la servici si-si intreaba sotia:
-Ce-i chestia aia pe hol?
-O statuie, ce, nu stii ca si Georgeasca are una la fel?
Barbatul aproba si se duse sa manance. Se intoarce cu un pahar de apa si zice spre statuie:
-Hai, bea.Nimic.
-Hai ma, bea daca iti dau.Nimic,statuia nemiscata.
-Hai ma, bea ca la Georgeasca am stat o saptamana fara apa...

| FunkYboy a răspuns:

De ce s-a inventat ciocolata alba?-Ca sa se murdareasca si negrii la gura!

de ce fuge blonda prin dus? S-a spalat cu Wash&Go!

Ce i-a spus banana elefantului? nimic-banana nu vorbeste.