| AdRiAnA0o0o a întrebat:

Cine stie Ghicitori Super-Grele?

14 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Dimineata zboara intr-un picior, la pranz merge in trei, seara se taraste pe burta si noaptea topaie in patru

| Ashadow a răspuns:

Nu stiu n-am incercat niciodata sa ridic una sa vad cat de grea e.

| Fridăm a răspuns:

Ciine ştie? Google ştiee. :3

| mola a răspuns:

Google.

| 00AName00 a răspuns:

Ghici ciuperca intr-un picior, ghici ciuperca ce-i.

| Weedier a răspuns:

N-am auzit niciodată de persoana asta.

| BellaKiოNana a răspuns:

Unde au femeile cel mai cretos par? Raspuns: In Africa laughing
Noaptea vin fara sa le chemi sau sa le aduci, iar ziua dispar fara sa fie furate.

Ce zboara cand se naste, se aseaza cand e in viata si curge cand e mort?
La ce intrebare nu poti raspunde?
Am patru picioare, dar nu merg niciodata. Pot fi acoperita cu flori, dar nu am pamant. Tin mancarea de trei ori pe zi si totusi nu mananc.

| SimionAlexandru a răspuns:

Stiu eu o ghicitoare :
"Atunci cand imi pronunti numele, am disparut" Raspunsul: LINISTEA

| alex500 a răspuns:

Pe sub razele de soare
Zboara peste camp o floare.

| Ashadow a răspuns (pentru alex500):

Waaai... cat de poetic.mi-au dat si lacrimile, esti un adevarat artrist.

| alex500 a răspuns (pentru Ashadow):

Multumesc,multumesclaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Adytzzuy a răspuns:

Ce e mai mare decat calul si mai mica decat porcul?

| iamabird a răspuns:

Nu știu.