| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie un program sa intri in alte calculatoare? plsss

10 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Păi cu acordul pers., există progr. TeamViewer sau este vb. de programele "VNC ori RADMIN"happy!

| sorin a răspuns:

Bro, dar trebuie sa ii stii IP-ul nu?

| sorin a răspuns:

Ziceam asa...Ca fara IP nu poti face nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Remote desktop conection.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal, ce mare lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Netbus... dar e putin cam virus si putin cam ilegal laughing

| mcdeliric1 a răspuns:

Poti folosi TeamViewer dar numai daca persoana respectiva are si ea programul instalat si daca eventual ii stii ip`u si parola happy

| inghetsatacufistic a răspuns:

Team Viewerhee hee

| ana_8570 a răspuns:

Mai este si team viewer. big grin Este un pic mai evoluat decat remote desktop.Trebuie sa fie instalat pe cele 2 calulatoare si va aparea un id si o parola cu care poti sa intri de pe un pc pe altul.Parola se reseteaza de fiecare data cand inchizi si deschizi programul. happy a. si nu poti intra doar daca programul este deshis pe ambele pc'uri.