| ombladon156 a întrebat:

Cine stie un stie de facut meme-uri?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Http://ragemaker.net/

8 răspunsuri:
| GroparuVesel a răspuns:

Paint.Usor de folosit pentru gropari, greu pentru incepatori.Groapa buna!

| CannbalCorpse a răspuns:

Daca te pricepi foloseste paint.ul daca esti incepator http://builder.cheezburger.com/builder/rage

| Xtadelo a răspuns:

Nu mai stiu sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GroparuVesel

| Snowal15lea a răspuns:

=_= m-ai pus in dificultate. Dar stiu o chestie se numeste paint copy paste cut (adica sa faci tu meme in pain cu fete luate din alte comicur si sa scrii tu altceva iar daca sa zicem ca ai facebook sa le postezi acolo)

| Yumeno a răspuns:

Nu stiu ..cauta pe ''gugal'' laughing))

| NyanCat99 a răspuns:

Pai, exista foaie si creion. Si alte categorii pentru postari de genu'.