| anonim_4396 a întrebat:

Cine vine sa ma stearga pe spate ca nu ajung?batting eyelashes

11 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Hmmmthinking cam de ce ai tu nevoie am si eu, cum ai indraznit sa ceri la fel ca mine, puteai sa zici cine te sterge pe fatalaughing

| AndutzaAndu a răspuns:

Cu următorul avion ajung rolling on the floor.

| JeSa a răspuns:

Hai că se pare, că în seara aceasta ne cam tragem sub apărolling on the floor), nu de alta dar la aceeaşi întreb... abia am răsp! tongue

| valy a răspuns:

Eu:X

| xibalba a răspuns:

laughing ursulika, poate te si rade, ca vad ca ai nevoie(vezi poza avatar)

| Яùxsi a răspuns:

Stai ca ajung acum. laughing

| dyddyyyx18 a răspuns:

Tu:p

| arn64 a răspuns:

Ia-ti o scarpinatoare big grinD

| alexflor87 a răspuns:

Tu singur cred ca vrei laughing Cine sa te stearga pe spate mai?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii insetezi pe motaneii tai si le intorci spatele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vine Rasputin celebrul calugar extrapotent.