| RAY a întrebat:

Cine vrea sa fie iubita mea imaginara?

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Am simțit cum inima mea a bătut puțin mai tare când am citit asta.

13 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Caută una reală, găsești tu la un moment dat.

| RAY explică (pentru Nirvanaaa):

Omule e o gluma

| Sofer a răspuns:

Eu prefer iubita pe care o visez în vis.

| RAY explică (pentru Sofer):

Ceea ce eu prefer nu exista asa ca inchid ochii cand visez asa ceva

| Sofer a răspuns (pentru RAY):

Măcar atâta happy

| RAY explică (pentru Sofer):

Pe net nu ai ce gasi, tio spun dupa multi ani de incercat, numa ipocrite, mincinoase in rest nimic, incearca real din orasul tau

| RAY explică (pentru Pricked):

Ce compliment cardiovascular rolling on the floor

| MerinManson34 a răspuns:

Mâna stângă ți-e aproape mereu.

| RAY explică (pentru MerinManson34):

Alt autist

| MerinManson34 a răspuns (pentru RAY):

Faci glume, dar nu le prinzi pe celelalte. Se pare ca nu te duce mintea, nu-i asa?

| RAY explică (pentru MerinManson34):

Se pare ca esti un troll

| IepuroiGhidusiu a răspuns:

Unele lucruri nu se schimba

| Pamanteanul a răspuns:

Ba sa îți zic sincer cu mana pe inima, eu chiar am iubita imaginara cu care comunic psihic, ea e undeva departe dar eu am impresia ca e cu mine, ca ma cheamă la bucătărie, la toaleta sa facem dus, ma îmbrățișează noaptea, deci nu glumesc, eu cred în comunicarea telepatia de la distanta și în relație telepatia de la distanta fără sa comunic deloc real cu persoana aceea, ti-o zic pe bune.