| romanionu a întrebat:

Cineva zicea ca in 2012 va veni un potop dar noi din Transilvania nu vom muri ca suntem protejati de Carpati... e adevarat oare?laughing

16 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ce Carpati, ce Snagov? Astea-s tigari fumate.

| Razvan a răspuns:

Maximrolling on the floor
Bazati romanii astia.Vine sfarsitul lumii, toata lumea se roga si face fapte bune numai astia din Transilvania o tin din petrecere in petrecere.Ma mut si eu acolothinking

| Hombre a răspuns:

Acel ''cineva'' bate campi. A fost doar un film ca multe altele.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu nu mor ca nu cred in asta. laughing

| Clauditza a răspuns:

Vin si eu la voi in Transilvania.

| florin_7920 a răspuns:

Carpati cu filtru zici, s-ar putea din cauza nicotinei nu ne prinde apa.

| oky a răspuns:

NU o sa fie potop pentru ca dupa "Potopul lui Noe " Dmnezeu, vazand cat raw a facut oamenilor prin apa, a jurat ca nu o sa mai dea niciodata un asemenea potop.

soothe
| soothe a răspuns:

Nu este adevarat.

| romanionu explică:

laughing
Era vorba daca murim sau nulaughing
Daca nu din cauza apei sigur de la fumat Carpatihee hee

| romanionu explică:

Asta stiu si eu... dar ar fi oare totusi posibil?^^

| romanionu explică:

+ onutzu laughing
Noua ni se falfaiehee hee laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oky are dreptate, nu o sa mai fie potopbig grin poate inundatii mari, dar nu potop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doua puncte paranteza, paranteza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate nici asat, nici sa se inverseze polii pamantului etc... astea-s doar baliverne, si sa stiti ca mie imi e frica de Dumnezeu, nu de moarte sau sfarsitul lumii.

| xuanbou a răspuns:

Nu mai credeti in americanoobs!winking

| Nikumai a răspuns:

Cine a inventat prostiile cu mitul 2012 si alte prostii cu cutremure si ploi multe sunt oameni nebuni care nu au ce face acasa... stati linistiti si nu va mai incredeti in toti care prezic viitorul; noi nu avem cum sa prezicem viitorul asa ca stati linistiti in casele curtile blocurile voastre traiti-va viata pentru ca numai Dumnezeu stie ce face cu noi, iar tu romanionu esti tare cu glumawinking felicitari pentru intrebarea glumeata; bine ie sa facem haz de unele chestii insa rau ie sa fii credul in toate asta nu are legatura cu tinewinking