| DyyDyy0617 a întrebat:

Cn imi da si mie niste status amuzante pentru mess? mersi multtttkiss**

1 răspuns:
| Mariinaa a răspuns:

Hey!
Sper sa-ti placa statusurile urmatoare:
# Daca intr-o zi gasesti femeia cu altu si-ti trece prin cap sa te arunci de pe balcon, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!
# Viata e un joc de rahat... dar macar are grafika buna!
# Poimaine se implinesc 2 zile de cand nu mai fumez... asta da vointa!
# Nu beau, nu fumez, nu ma droghez... un singur defect am - mint de rup!
# NU FURATI! Parlamentarii nu suporta concurenta.
# Eu le stiu pe toate... da-s maritate!
# Join the dark side... we have cookiez!
# Am mancat usturoi... Nu pot vorbii!
# Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit.Acum ca am crescut am realizat ca asa este!
# Fetele imi bat in geam...si n-aud... am termopan.
# Mai bine taci si doar pari prost... Decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala!
# Invisible to everyone! only loosers can see me.
# Prea bun ca sa fiu Light!
# Consumul execesiv de fasole dauneaza grav sanatatii ...altora!
# M-am sculat cu fata la cerceaf asa ca nu ma intoarce!
# Esti o fata de milioane…i-a 50 de mii si du-te...
# INCREDIBIL. Incearca si tu l! Da-te de 3 ori cu capul de monitor, Da-ti cu tastatura in gura de 20 de ori, Arunca-te pe geam si inchide ochii. ca rezultat ai sa vezi persoana iubita ce ti-e harazita sa-ti fie nevasta
# Ce par frumos ai... pacat ca iti iese din nas!
# Ce bine arati... ai fost bolnava?
# Astazi am aflat ce e Iubirea... maine afli tu ce-i despartirea!
# De ce sa bei si sa conduci cand poti sa fumezi si sa zbori?!
# Caut cu lumanarea… gasesc aproape orice
# Eu sunt negru ca piperu ma iubeste tot cartieru.
# Cine nu ma poate inghitii... sa ma suga!
# E bine sa lasi bautura. dar nu e bine sa uiti unde ai lasat-o!
# Nu beti apa, pestii fac sex in ea!
# My name is Bond... Vaga Bond
# Aici poate fii reclama ta!
# Doctorul mi-a spus ca sunt nebun... dar vocile din cap cica nu e adevarat
# Nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu-mi insel prietena, dorm de la 22 la 6, sunt foarte cuminte. Dar si cand ies din din spital...
# Bate si ti se va deschide... proces penal!
# Salvati energia, dormiti la scoala!
# Vand Pitbull. Mananca orice si ii plac foarte mult kopiii.
# Angajez Clown. Rog seriozitate!
# O femeie trebuie sa faca 70 de lucruri. 69 si cartofi prajiti!
# Stiti care e partea cea mai nasoala? Mama prostilor e mereu gravida
# Bautura si gagici pentru toti cei de aici!
# Daca vin cu-n sac de nuci. e de ajuns sa-ti dau la buci?
# Doar cu sabia si cu pumnu... Poti sa ajungi numarul 1!
# Ce par frumos ai. pacat ca iti iese din nas!
# Ce bine arati. ai fost bolnava?
# Ziua in care te-ai nascut sigur era ploioasa, dar nu era ploaie… cerul plangea pentru ca pierduse cel mai frumos inger!
# In bere e putere. In vin e sanatate. In cognac e distinctie, iar in apa sunt mikrobi.
# Te Iubesc si nu vreau sa te pierd… voi lupta sa recastig iubirea noastra pierduta candva…
# Mi-am luat de curand BMW X5 si l-am tunat pana l-am fackut ARO!
# Cortina uitarii nu va cadea niciodata peste decorul unei sincere prietenii numai daca spectacolul a luat sfarsit
# Ca tine gasesc si in RECYCLE BIN...Ca mine nu gasesti nici pe GOOGLE
# In padurea cu alune aveau casa 2 pitici...Vine Cioaka si le spune daca Elodia e aici?
# Cine se trezeste de dimineata…casca toata ziua.
# Cand stapanul nu-i acasa, sar pe geam si intru in casa.
# O sa mori bah puta ascultandu`l pe gutza…
# Draga esti de milioane…i-a 50. 000 si du-te...
# Dansez pe sarma DND
# Femeile...sunt ca locurile de parcare : cele bune sunt okupate iar cele libere sunt pentru handicapati.
# Numar oile de pe mess; daca te-am sarit, esti kapra! Mai stai o data... big grin
# Astazi… am aflat ce e Iubirea :X …. MAINE…. afli tu ce-i despartirea.
# Dragostea se naste in priviri, creste pe buze si moare in lacrimi
# Nu-s momentan la tastatura, dar dac tipi foarte tare la monitor s`ar putea sa te aud…
# Consumul execesiv de fasole dauneaza grav sanatatii ...altora!
# Sunt un rege… am bani, am masina, am casa, dar ce rost au toate astea d
# Ai fost alaturi de mine cand m`am imbolnavit… Ai fost alaturi de mine cand mi-au furat hotii portofelul… Ai fost alaturi de mine cand mi-am busit masina… Mai plimbate`te! Imi porti ghinion!
# Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul…
# Sunt singur si sunt sigur ca si tu esti sigura ca nu mai vrei sa fii singura
# Viata e ca hartia igienica...lunga si folositoare
Bye-Bye!happy