| Bloondyna a întrebat:

Completeaza propozitia :Ohh! Nu! Am uitat... [cel mai amuzant raspuns primeste funda hai ca si asa ma plictiseschee hee].

Răspuns Câştigător
| LoLiPoP_3683 a răspuns:

OHH NU! am uitat. trebuie sa mananc miros de paine cu umbra de salam si apoii supa de pui fugiti din oala laughingrolling on the floor

26 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Oh, nu! Am uitat că mai sunt şi alţii pe TPU care se plictisesc şi pun întrebări idioate!

pa, pa.

| Aero a răspuns:

Ohh! Nu! Am uitat daca e normal sa raportezi o intrebare ca asta!

| Vizitiul a răspuns:

Ohh! Nu! Am uitat! Exista si prosti fuduli...

| Razvan a răspuns:

Am uitat sa-i dau buzz lui Fat-Frumoswaiting

| pitikaaa a răspuns:

Ohh! Nu! Am uitat sa imi iau chiloti pe mine!

| pwp a răspuns:

Ohh! Nu! Am uitat sa...
numai stiu ce am uitat!rolling on the floor

Elianna
| Elianna a răspuns:

Ohh, nu, am uitat ca noi trebuie sa distram utilizatorii plictisiti! Dar acest lucru ma plictiseste pe mine!

| Doddel a răspuns:

Ohh! Nu! Am uitat ce vroiam sa spun.

| BruneTTe a răspuns:

*Ohhh! Nuuu! Am uitat ce am zis din greseala referitor la ceva ce am facut cand n-ar fi trebuit sa fac, sau macar ar fi trebuit sa-l fi facut altfel si sa tin cont de sentimentele tale* rolling on the floor)))

Răspuns utilizator avertizat
| HaruhiFujioka a răspuns:

Chilotii acasa;
sutienul acasa la prietenul meu;
peruca acasa fiindca am cancer si mi-a cazut parul;
sa ma rad la subrat;
sa fac treaba mare; etc.

| Laurici :x a răspuns:

Ohh! Nu@Am uitat! azi e ziua lu` Elodia! Sa-i trimit cadou... mamaaaa

sau :

Oh! Nu! am uitat sa guma la tine-n gura cand te-am pupat laughing [cam scarboasa dar am auzit-o si eu :d]

| oanyyy a răspuns:

Ohh! Nu! Am uitat sa mor!

| xAvrilx a răspuns:

Ohh! Nu! Am uitat sa radstraight faceyawn

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Ohh! Nu! Am uitat să-ți spun că ți-ai uitat capul acasă.(cu tot cu creier dacă ai așa ceva)

| αɳḍϋ a răspuns:

Ohh! NU! Am uitat sa ma sterg la cur!laughing

| IIIx333III a răspuns:

Ohh! Nu! Am uitat...sa respir...

| LoLiPoP_3683 a răspuns:

Multumesc:X.

| rahelyta a răspuns:

Ohh nu! Am uitat bani acas(sunt la magazin) rolling on the floor

| saulasadaaamancaric a răspuns:

Ohh! NU! esti cam pr0asta! scuzati expresia, retine continutuwinking

| VladuZ0R a răspuns:

Ohh! Nu! Lady Gaga are ****! laughing

| hahaha a răspuns:

Ohh! Nu! Am uitat... nu stiu ce am uitat! straight face sper sa nu fi fost ceva important

| Yoyoooo a răspuns:

Ohh! Nu! Am uitat cu cine am ramas insarcinata! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ohh! Nu! Am uitat ca esti idioatarolling on the floor

| spank17 a răspuns:

Prezervativul?!

| snak115 a răspuns:

Ohh! nu! am uitat sa-ti aduc filmele : impact cu foamea si incendiu pe fundul marii