| XBrunetteX a întrebat:

URGENTA, TPU!

Am chef de dat fundite happy laughing

Deci, ma plictisesc ingrozitor I don't want to see
Spuneti-mi ceva amuzant.Cel mai amuzant raspuns primeste funda! happy

Răspuns Câştigător
| Sunnyツ a răspuns:

Uita-te la avatarul meu happy

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dacă tu ai chef de fundițe, și eu de papioane, facem schimb?;;)
http://www.papioane.net/wp-content/uploads/2012/05/0036.jpg

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Urmărește filmul de pe Protv.
La mulți ani!
Pa, pa.

| XBrunetteX explică (pentru Legiuitoarea):

Eu n-am Pro(S)TV sad
Mersi, oricum. happy

La multi ani!

| eneandra77 a răspuns (pentru XBrunetteX):

Dolce, nu?rolling on the floor

| ady123 a răspuns:

Fa ce faci si acum, iti merge de minune

| PrunaPătrată a răspuns:

Pai... am calcat masina cu veverita vecinului apoi m-am dus cu moartea la cina si am mancat doi cactusi iar dupa aceea am bagat pufarine in nuttela si le-am mancat ca si desert! Scuze daca nu e amuzant tongue

| GroparuVesel a răspuns (pentru PrunaPătrată):

Nu-mi amintesc sa fi luat masa...

| PrunaPătrată a răspuns (pentru GroparuVesel):

Nu iti amintesti pentru ca dupa masa ti-am luat lopata de gropar si ti-am dat cu ea in cap pana ai lesinat! S-ar putea sa suferi de amnezie, du-te la doctorul moarte si consultate

| TheStory a răspuns:

Damn!

| Mokaxoxo a răspuns:

La banca vine un batranel care cere sa i se acorde un credit destul de mare. Putin jenat, angajatul bancii il intreaba:
- Ce varsta aveti?
- 85 de ani, raspunde senin batranelul.
- Stiti, la aceasta varsta aveti nevoie de cineva care sa garanteze ca veti achita imprumutul.
- A, nicio problema, vin cu tata!
Blocat, functionarul exclama:
- Cu tata? Imposibil, dar cati ani are?
- 110 replica batranelul! Haideti, va rog, insista el, stiti, avem nevoie de bani pentru nunta bunicului.
Din ce in ce mai uimit, angajatul bancii intreaba:
- Dar cati ani are bunicul dvs?
- 140, veni raspunsul
- 140? si la varsta asta vrea sa se insoare?
La care batranelul raspunse facand cu ochiul:
- Ei, nu prea vrea el, dar il imping parintii lui!

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Bai Cacalau happy

| SlenderWomen a răspuns:

Razi acum de matele de la poza mea

| мızυκı a răspuns:

Când ești beat orice este amuzant.

| Nuttelina a răspuns:

Barbatul:in sfarsit! femeia:vrei sa plec? barbatul:nu! ai innebunit? femeia:vei dormi cu mine? barbatul:desigur, draga mea! femeia:mai inselat vreodata? barbatul:nu, niciodata! femeia:ma vei iubi numai pe mine? barbatul:da! femeia:iubitule! acum citeste-o invers(ma refer la replici)laughing

| Nuttelina a răspuns:

M-am dus cu mama in hawaii, ma uitat acolo, m-a gasit obama, m-a infiat, acum am devenit presedinta SUA!

| Nuttelina a răspuns:

Bea suc de portocale! suc=sanatate,sanatate=sport,sport=faima,faima=bani, bani=femei, femei=dragoste, dragoste=SIDA, SIDA=moarte!(8-)E NU MAI BEA SUC DE PORTOCALE!