| anonim_4396 a întrebat:

Craciun fericit! Ce v-o adus "mosu"?

Răspuns Câştigător
| HotChoclate a răspuns:

O jucarie mare de pluslove struck sampanie, dulciuri si banibig grin

8 răspunsuri:
| saymoon a răspuns:

Mi a adus niste bani pentru ca stie ca sunt tare pretentioasa cand vina vorba de cadouri.
Craciun fericit.

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Craciun fericit si tie! Un set mighty beanz si o carte faina.
Pa, pa.

| Ochiialbastrii a răspuns:

Craciuun fericitlove struck mi-a adus: 2 bluze. un lantisor. cercei, esarfa, cizme si 50 lei love struck

Tie?:*

| Contrast a răspuns:

Craciun Fericit si tie! exact ce mi-am dorit, doar ca "darul" meu e pe drum... dar trebuie sa ajunga!

| ExpertInMuzica a răspuns:

Craciun Fericit si tie. O chitara clasica ca cealalta e mai veche decat masina lui buniculaughing

| Șttefania a răspuns:

Merry Christmas si tie!:*
Mie mi-a adus exact ce vruiamlove struck
O PISICUTA!
Si o pereche de cizme si un palton multee dulciuri si cam atatlove struck

| g3orgy a răspuns:

Craciun fericit si tie si sa fii iubit/a! mie mi-a adus decat pe plan material. blugi. bluze. o geaca. sigh dar vroiam sa mi`l aduca pe baiatul de care sunt indragostita nebuneste. si el ma place da nu vrea prietena inca crying(

| keytao a răspuns:

Craciun Fericit! vine dupa ce adorm...si-ti spun miine